1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Wyskakujące okienko po dodaniu do koszyka

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika TheL, 29 Wrzesień 2017.

  1. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Hej,
    czy robił już ktoś takie coś aby po włożeniu do koszyka wybranych elementów powiedzmy puszki farby wyskakiwało okienko z informacją do tej puszki możesz dokupić pędzle?
     
  2. oscar2000

    oscar2000 Praktyk

    Wiadomości:
    33
    Docenione treści:
    2
    dobre .. :) ja się piszę na coś takiego :)
     
  3. Słoik

    Słoik Znawca

    Wiadomości:
    246
    Docenione treści:
    26
    Także mnie to interesuje, ostatnio nawet szukałem jakiegoś rozwiązania ale nic jeszcze nie znalazłem. Generalnie to chodzi chyba o wyświetlanie w popupie produktów powiązanych? Można wykorzystać chyba ten popup, który wyskakuje po kliknięciu przycisku "Do koszyka" w widoku kategorii produktów?
     
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    prawie, ale nie do końca bo wtedy by to nie wyświetliło tego co potrzeba :), wg wyższego przykładu do puszki farby można dokupić pędzel, ale np do pędzla można dokupić powiedzmy nie wiem jakiś rozpuszczalnik. Nawet nie chodzi mi o to aby produkty się na tym poziomie wyświetlały wystarczy link do listy produktów.
    Ten istniejący popup niestety nie spełnia wymagań.
     
  5. Słoik

    Słoik Znawca

    Wiadomości:
    246
    Docenione treści:
    26
    Sensowność produktów powiązanych zależy także od asortymentu/branży sklepu :).
    Znalazłem w sieci sklep (oparty chyba na samodzielnej licencji shopera), który ma to tak właśnie rozwiązane: po kiknięciu dodaj do koszyka, pojawia się popup, który jest większy niż normalnie i w nim wyświetlają się polecane/powiązane produkty. Pozostaje kwestia techniczna: wrzucenie kodu sekcji powiązanych (z widoku produktu) do kodu popupu??? To chyba aż tak proste nie jest?
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Wysłałem sugestie do kierownika produktu (numer sprawy: FEEDBACK-1301), aby umożliwić wyświetlanie produktów powiązanych podczas procesu dodawania produktu do koszyka. Wrócę tutaj do tematu na forum, gdy uzyskam informacje zwrotne na ten temat.
     
  7. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Po krótkiej analizie przy aktualnej wersji oprogramowania sklepu niemożliwe jest to do samodzielnego zrobienia. Obecnie mamy produkty powiązane i na razie z tego sugerujemy korzystać. Oczywiście możecie próbować wprowadzić taką modyfikacje do plików szablonu sklepu, o której wspomniał Słoik:
     
  8. Dominik

    Dominik Opiekun

    Wiadomości:
    176
    Docenione treści:
    27
    @TheL, a można do tego popupa wrzucić js? Jeśli tak, to gdzie? Jak podpowiesz, to może uda mi się zaproponować rozwiązanie.
     
  9. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Z naszej strony temat jest cały czas in progress, co oznacza że zgłoszenie nie zostało odrzucone, ale też trudno wskazywać jakiekolwiek rozwiązanie po stronie sklepu czy też datę jego wdrożenia. Wywieramy presję aby autorzy aplikacji wprowadzili zmianę.
     
    Mariusz lubi to.
  10. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Informuję, że sugestia została zaakceptowana przez autora oprogramowania i jest w trakcie opracowywania przez ich zespół. Na chwilę obecną ETA jeszcze jest nieznane.

    edit: w produkcji jest aktualnie aplikacja/wtyczka do sklepu, która będzie realizować taką potrzebę. Najbardziej realnym terminem jej wprowadzenia jest rok 2018. Na chwilę obecną nie mogę podać żadnej dokładniejszego terminu.
     
  11. Olabela

    Olabela Uczestnik

    Wiadomości:
    26
    Docenione treści:
    1
    Witam, czy już można usunąć ten popup o dodaniu produktu do koszyka? Dziękuję
     
  12. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @HubertK czy robiliście taką modyfikację z źródle sklepu? Czy ma to zastosowanie?

    @Olabela warto zastanowić się czy takie rozwiązanie wpłynie pozytywnie na proces zakupowy. Klient nie dostanie powiadomienia o dodaniu produktu do koszyka.
     
  13. PaulinaZ

    PaulinaZ eCommerce Team home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    0
  14. Olabela

    Olabela Uczestnik

    Wiadomości:
    26
    Docenione treści:
    1
    U mnie warto. Idealnie byłoby z poziomu dodawania do koszyka zmieniać ilość, teraz to można zrobić alevtrzeba wchodzić po kolei, pojedynczo w produkt. Ja chciałabym by klient mógł z poziomu listy produktów dodać do koszyka od razu ilość której potrzebuje, lub usunąć popup o dodaniu do koszyka bo i tak potem to trzeba zmieniać (ilości z poziomu koszyka).
     
  15. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @Olabela sprawdź propozycję od @PaulinaZ z zespołu ecommerce. Jeśli masz dodatkowe pytania dot. tej funkcjonalności możesz jutro skontaktować się z zespołem telefonicznie, nim podejmiesz decyzję o zakupie.
     
  16. Setool

    Setool Spryciarz

    Wiadomości:
    48
    Docenione treści:
    1
    https://forum.home.pl/threads/pole-...tuk-na-liscie-kategorii-po-wyszukiwaniu.1879/

    Jest i działa, tylko popup potwierdzający dodanie nie sumuje i nie zlicza ilości.
    Gdzie można znaleźć kod, który go dotyczy?
     

Poleć forum znajomym