1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Widok listy produktów

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Adriano, 19 Wrzesień 2019.

  1. Adriano

    Adriano Użytkownik

    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    6
    Witam wszystkich,

    chciałbym zmodyfikować wygląd listy produktów, mianowicie chciałbym ukryć przycisk "do koszyka" ale żeby pojawiał się po najechaniu na zdjęcie. Konkretnie chodzi mi o efekt jak tutaj http://midparts.com.pl/pl/c/0B5S-TRONICDL501/287
    Czy wie ktoś jak to zrobić ?

    Z góry dzięki za pomoc
     
  2. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    @Adriano powinno zadziałać:

    Kod:
    .products.viewphot .product .buttons {
      display: none;
    }
    .products.viewphot .product:hover .buttons{
      display: block;
    }
     
  3. Adriano

    Adriano Użytkownik

    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    6
    samo ukrycie i pojawianie się przycisku ok, ale tu jeszcze brakuje mi zmiany całego "boxa" produktu.
    W przykładowym sklepie widać że produkty są przedstawiane niemal w kwadratowych miniaturach a po najechaniu kursorem pojawia się dopiero dolna część z przyciskami. mam nadzieję że się w miarę zrozumiale wyrażam ale nie jest to moja branża.
     
  4. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    @Adriano stworzenie identycznego wyglądu wymagało by przerobienia całego widoku boxów produktowy, dlatego nie jestem w stanie podać Ci gotowego rozwiązania. Skontakuj się z działem e-commerce oni są w stanie wykonać taką modyfikacje po wycenie.
     

Poleć forum znajomym