1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Aktualizacja joomla do 3.9.13

Dyskusja w 'WordPress, Joomla!, PHP, HTML, CSS' rozpoczęta przez użytkownika mregis, 5 Grudzień 2019.

  1. mregis

    mregis Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    1
    Witam
    Próbuję zaktualizować 2 instalacje joomli pierwsza w wersji 3.9.6 a druga w wersji 3.8.3. I przy aktualizacji bezpośredniej i przy przesyłaniu pliku na serwer pliku z aktualizacją jest to samo :(
    Po instalacji pojawia się komunikat Oprogramowanie twojej witryny zostało zaktualizowane. Posiadasz teraz Joomla w wersji: 3.9.6 a w drugim przypadku 3.8.3
    czyli starą i nic się nie zaktualizowało.
    Co jest przyczyną, jak to można obejść/naprawć
     
  2. mregis

    mregis Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    1
    Doczytałem że trzeba wyłączyć separację serwisu, były to joomle na subdomenach.
    Poradziłem sobie inaczej. Wyłączyłem https, skasowałem wpis w $live_site a w adresie do zaplecza wpisałem pełną ścieżkę do administratora. Trochę na około ale zadziałało :)
    Następnym razem wypróbuję ten prostszy sposób :)
     
    Mariusz lubi to.
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @mregis dziękuję za opisanie Twojego rozwiązania na forum. Ustawiam temat na forum jako rozwiązany. Najczęściej wystarczy wyłączenie separacji przy przekierowaniu na katalog, ale sposób @mregis również powinien zadziałać.
     
  4. probus

    probus Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Chciałbym odgrzać temat, bo mam ten sam problem, choć w moim przypadku separacja serwisu nie występuje (na usłudze stoi jedna strona). Wszystkie sposoby opisane przez mregis zostały wypróbowane, ale bez skutku.
    Za każdym razem po wykonaniu aktualizacji pojawia się ten sam komunikat:
    Oprogramowanie twojej witryny zostało zaktualizowane. Posiadasz teraz Joomla w wersji: 3.9.6.
    I od tej wersji aktualizacja stoi w miejscu, bo Joomla! dotarła już to 3.9.25
    Proszę o pomoc
     

Poleć forum znajomym