1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE "rozjechany" szablon - "zarejestruj się" nie działa

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika MergiG, 25 Listopad 2019.

  1. MergiG

    MergiG Zaglądacz

    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    2
    Witajcie,

    Dostosowuję szablon "RWD - Zielony" do potrzeb naszego sklepu. Niestety zaczął się trochę rozjeżdżać.
    Mam spory problem z rejestracjż nowego klienta. Wypełniasz odpowiednie pola, naciskasz „zarejestruj się” i… nic się nie dzieje…??
    Generalnie wszystko co odnosi się do bazy klientów nie działa. Nowy Klient nie może się zarejestrować, nie może zresetować hasła, a klient, który jest już w bazie nie może się zalogować.

    Nie przypominam sobie, żebym grzebała w JS, a wygląda na to, że gdzieś tam jest problem.

    Pomóżcie proszę.
    PLIZZZZ ;)

    Dajcie znać czy jesteście w stanie powalczyć z tym problemem.

    adres sklepu:
    https://sklep5578025.homesklep.pl
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    mam dla Ciebie najlepszą opcję, zadzwoń na Infolinię nawet teraz i wybierz temat rozmowy sklep internetowy. Zespół ecommerce jest dostępny i od ręki sprawdzi czy istnieje możliwość szybkiego przywrócenia stanu sklepu. @Małgorzata Gąszczyk tak będzie najszybciej.
     
  3. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    nie masz jakiś błędów w integracjach własnych ?
    Wygląda tak jak by jakiś kod powodował zakłócenie pracy JS, niestety więcej nie jestem w stanie pomóc obecnie bo strona jest zablokowana.
     
  4. MergiG

    MergiG Zaglądacz

    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    2
    Dzięki piękne za pomoc.
    Udało mi się rozwiązać problem.

    Problem tkwił w reCAPTCHA. Był skonfigurowany na inny adres strony.
     
    Mariusz lubi to.
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Małgorzata Gąszczyk dziękuję za opisanie rozwiązania Twojego problemu. Ustawiam temat na forum jako rozwiązany.
     

Poleć forum znajomym