1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Niepoprawne przekierowanie na domenę

Dyskusja w 'Obsługa i konfiguracja CMS WordPress' rozpoczęta przez użytkownika WordPresser, 2 Styczeń 2020.

  1. WordPresser

    WordPresser Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Cześć,

    Nie potrafię sobie poradzić z przekierowaniem mojego WordPressa na wykupioną w home.pl domenę.

    Co zrobiłem:
    -w panelu home.pl kliknąłem w zakładkę usług www -> przypisz domenę do serwera
    -tryb przekierowania -> bez separacji serwisu, (katalog: /autoinstalator/wordpressplus)

    Jak wyszło?
    Jak wejdę w moją domenę pojawia się łądna, choć pusta stronka z napisem "Tutaj może pojawić się twoja strona oparta na WordPressie"

    Jeśli nie dopiszę po ukośnikach /autoinstalator/wordpressplus to nie widzę nic innego.

    Bawię się z tym już 3-4 dni i poradzić sobie nie mogę. Proszę o pomoc
     
  2. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Albo coś się nie odświeża po stronie Panelu albo cache przeglądarki? Zacznij od sprawdzenia trybie incognito.
     
    WordPresser lubi to.
  3. WordPresser

    WordPresser Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    No ładnie.

    Rzeczywiście zadziałało. W trybie incoginito stronka bardzo łądnie się wyświetla. Po wyczyszczeniu danych przeglądarki również.

    Dziękuję za pomoc w tej błahej sprawie


    edit.

    Strona się przekierwuje poprawnie, natomiast jak kliknę w zakłądkę "home" bądź jaki kolwiek inny wewnętrzny odnośnik to wówczas znów pojawia się adres wordpressxxxxx.home.pl/autoinstalator etc.

    Czy dobrze rozumiem, że mam w panelu kontrolnym WordPressa podmienić Adres word pressa oraz adres witryny?
     
    Ostatnia modyfikacja: 2 Styczeń 2020
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    tak musisz podmienić adres witryny, to powinno się robić od razu zanim podczepisz domenę :) ale teraz możesz zrobić to na tym starym adresie wordpressxxxx.home.pl
     
    WordPresser lubi to.
  5. WordPresser

    WordPresser Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Dzięki za informacje. Z pewnością przyda się w przyszłości.


    Dziękuję Wam Panowie za sprawnie szybko udzielone wskazówki. Życzę dobrego roku 2020.
     

Poleć forum znajomym