1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Dodaj plik, obrazek, zdjęcie...

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika akkir, 6 Marzec 2019.

  1. akkir

    akkir Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Witam.
    W moim sklepie manufakturanadruku.pl chcę sprzedawać towary, na które nanoszę nadruki. Nadrukiem jest tekst albo grafika (zdjęcie, logo, rysunek, itp.), które dostarcza mi klient. Niestety w eSklepie-home.pl nie znalazłam możliwości przesyłania pliku do sklepu przez klienta (odwrotnie: sklep do klienta, owszem, znalazłam). Poradziłam sobie w ten sposób, że proszę o przesłanie grafik na e-maila, ale jest to strasznie nieprofesjonalne. Wybierając eSklep nie spodziewałam się, że niedostępne jest tak popularna w sieci opcja. Uprzejmie proszę o dodanie takiej możliwości. Jest taka akcja "zapytaj o produkt", gdzie można wysłać do sklepu pytanie - to może bez większych problemów dałoby się dodać akcję "prześlij zdjęcie" albo "prześlij załącznik"
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
  3. rockbottom

    rockbottom Uczestnik

    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    1
    Trochę odświeżam stary temat. A jaka jest maksymalna wielkość pliku jaki może dołączyć klient?
    Czy nie można by podobnego (dodawania pliku) dodać do formularza kontaktowego?
     

Poleć forum znajomym