1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Paczkomaty - dostawa weekendowa

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika MałgorzataK, 3 Kwiecień 2020.

  1. MałgorzataK

    MałgorzataK Bystrzak

    Wiadomości:
    62
    Docenione treści:
    5
    Czy ktoś wdrożył u siebie usługę Paczkomaty - dostawa weekendowa?
    Mam najnowszą integrację z InPost i chciałam skorzystać z tej opcji. Zaznaczyłam opcję w ustawieniach integracji Sprzedaz>Dostawy>Paczkomaty InPost. Przy generowaniu przesyłki z poziomu sklepu zaznacza się automatycznie "Dostawa weekendowa" a generowanaie przesyłki pojawia mi się komunikat: "Brakujące lub nieprawidłowe pola: additional services end of the week collection unknown".

    [Edit]: Po ostatniej aktualizacji sklepu do wersji 5.20.3 - 5.20.4 miało być:
    Ulepszenia
    • Dodano możliwość nadawania przesyłek w usłudze Paczkomaty Paczka w Weekend
    I co? Po zaznaczeniu opcji 'Dostawa weekendowa' pojawia się komunikat - Dostawa weekendowa nie jest dostępna. Upgrade jak nic :(. Może jednak komuś działa?

    [Edit 10.04] - DZIAŁA :)
     
    Ostatnia modyfikacja: 10 Kwiecień 2020
  2. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    Sugeruje w takich sprawach kontaktować się bezpośrednio z infolinią, ponieważ specjaliści z homa mają więcej możliwości :)
     
  3. e-swiece

    e-swiece Nowicjusz

    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    2
    nam działa bez problemu, ale... tylko w paitek :)
    mnie bardziej ciekawi kiedy pojawi sie opcja aby to klient zaplacil pare zloty wiecej za ta usluge...
     
  4. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    Faktycznie takiej możliwości obecnie w integracji nie ma ale może dodanie nowej formy dostawy z wyższymi kosztami za dostarczanie w weekendy nie będzie złym pomysłem. Klient będzie miał wybór czy chce zwykły paczkomat czy ten z opcją dostarczenia też w weekendy

    Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
     

Poleć forum znajomym