1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Panel Logowania

Dyskusja w 'Hyde Park' rozpoczęta przez użytkownika Buko, 9 Lipiec 2020.

  1. Buko

    Buko Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    1 pytanie:

    Czy mógłby mi ktoś zrobić bezpłatnie panel logowania na strone?
    Domene i Hosting mam wykupiony na home.pl.

    2 pytanie:

    Jak dodać pliki do SubDomeny w WinSCP(FTP)?

    Pozdrawiam
     
    Ostatnia modyfikacja: 9 Lipiec 2020
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Po kolei @Buko co dokładnie masz na myśli zrobić panel logowania? Chodzi Ci o wyskakujące okienko login i hasło za każdym razem gdy ktoś zechce odwiedzić Twoją stronę WWW?

    Dodać plik do subdomeny? W sensie, np. utworzyć subdomenę > skierować ją na katalog > dodać plik do katalogu na który kieruje subdomena (to jest pytanie i odpowiedź w jednym).

    Rozwiń swoje pomysły.
     
    Buko lubi to.
  3. Buko

    Buko Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    @Grzesiek
    1.Na stronie będą 2 buttony ZALOGUJ I ZAREJESTRUJ - który przekieruje na panel logowania.
    Gdy dana osoba zaloguje się danym loginem ja będę mógł mu wpisać to co mu się pokazuje po zalogowaniu.
    Dane które mają się wyświetlać:

    Nick:
    Ranga:
    i jeszcze inne
    (Te ustawienia tj. Ranga będę uzupełniał samodzielnie)
    Dane do zarejestrowania: email(obowiązkowy), Nick(Można podać, jeśli ktoś nie poda to ja uzupełnie) i hasło (email bedzie do logowania)

    2. Dodałem SubDomene w zakładce Domeny>Więcej>Utwórz domene>wpisałem nazwe.
    Potem wszedłem w Hostingi i kliknąłem w mój serwer>Przypisz domene>wybrałem SubDomene>Katalog z separacją na serwerze i wpisałem w WinFTP w głównym katalogu <root> nazwe subdomeny a w panel.home.pl wpisałem /nazwaSubdomeny Gdy wchodze na subdomene pisze mi


    CLIENT ERROR
    403
    FORBIDDEN

    The server understood the request but refuses to authorize it.


    może coś źle zrobiłem chyba że ten katalog trzeba utworzyć w Public_html
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Tworzysz subdomenę np. sklep. domena. pl
    Na serwerze FTP musisz ręcznie utworzyć jej folder, tj. WebFTP > przejdź do katalogu //public_html i w nim utwórz dowolny katalog, np. /strona_www

    W ustawieniach serwera przypisujesz domenę, czyli Przypisz > domena > przekierowanie na podkatalog > podaj samo /strona_www czyli nazwę katalogu. Sam /public_html jest tylko katalogiem publicznym, nie uwzględniasz go w ścieżce dostępu.

    No i teraz pytanie co się dzieje. Jest błąd. Zacznij od zmiany separacji, na BEZ SEPARACJI. Poczekaj na odświeżenie i sprawdź. Jeśli nadal nie działa, coś jest z tą stroną.
     
  5. Buko

    Buko Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0

Poleć forum znajomym