1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Podlinkowanie banneru w innym miejscu sklepu

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Setool, 18 Październik 2021.

  1. Setool

    Setool Spryciarz

    Wiadomości:
    48
    Docenione treści:
    1
    Witam,
    czy jest możliwość niezbyt skomplikowana by link umieszczony w konkretnym sliderze zmieniał się w innym miejscu z automatu?

    Np. konkretna ikonka zmieniała swój url ze slidera #31

    Chciałbym sobie stworzyć fajniejsze menu i zastanawiam się nad taką opcją.
     
  2. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    Możesz spróbować dodać odpowiednią ilość zdjęć i linków do slidera i wykorzystując body id i id slidu modyfikować ich widoczność, niestety może to wpłynąć na dłuższe załadowanie się strony gdyż wszystkie zdjęcia będą musiały zostać pobrane mimo że nie wyświetlają się od razu.
     
  3. Setool

    Setool Spryciarz

    Wiadomości:
    48
    Docenione treści:
    1
    Bardziej mi chodzi o efekt, że mam na jakiejś stronie poukładane kafelki i np. link jednego kafelka zmienia się z automatu wraz z url danego slidera.
     
  4. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    Proste to na pewno nie będzie trzeba pokombinować w JS
     
  5. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    Spróbuj napisać do zespołu e-commerce w celu przygotowania wycenę
     
  6. Setool

    Setool Spryciarz

    Wiadomości:
    48
    Docenione treści:
    1
    Jakoś to obejdę. Dzięki za pomoc.

    A czy jest gdzieś jakaś instrukcja (oprócz tych standardowych) odnośnie dodawania różnych eventów, np. pixela?
    Kody różnych zdarzeń, np. dodawania do koszyka. Bo apka pixela (odkąd weszły w życie zmiany - czerwiec) mocno przekłamuje i nie działa poprawnie.
     
  7. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    Niestety nie spotkałem się z gotowcem jedynie pozostaje kontakt z supportem e-commere dokumentacja FB.
    Ewentualnie możesz pisać PW do mnie jak cos będzie łatwe to pomogę:)
     
  8. Setool

    Setool Spryciarz

    Wiadomości:
    48
    Docenione treści:
    1
    Tik toka ogarnąłem. Na fb trzeba czekac na aktualizację wtyczki. Fajnie, że te wszystkie clickshopy, shopery nie wprowadziły jeszcze zmian, które weszły w życie na przełomie maja i czerwca.

    Dzięki za pomoc MACHUM93, jak coś to też pisz priv.

    A i w ogóle na niektórych platformach wystarczy wpisać ID czy fragment klucza i wszystko jest łączone z automatu (integracja z FB, Pinterestem czy czymkolwiek). A tutaj trzeba już ogarniać kodowanie żeby cokolwiek osiągnąć. A na pytania i sugestie wtyczki dostaje się odpowiedź typu: Proszę zakodować ręcznie bo też tak się da. Masakra. Powoli te platformy zamieniają się w allegro. Już umieszczają swoje kody do analitycsa w każdym sklepie. Dlatego została tylko opcja abonamentowa by go nie wywalić.
     

Poleć forum znajomym