1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Home.pl się przechwala ;)

Dyskusja w 'Hyde Park' rozpoczęta przez użytkownika Magdalenkaa, 3 Kwiecień 2015.

  1. Magdalenkaa

    Magdalenkaa Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    6
    http://nakawie.pl/wywiad/marcin-kus...dac-tak-jakbysmy-nie-wiedzieli-co-mamy-robic/

    Znów wywiad, ale myślałam że prześcignę Was, a już na Facebooku dodaliście.

    Moim zdaniem powinniście częściej udzielać się w mediach, więcej pisać o tym co robicie, nad czym pracujecie, co się u Was zmienia. A także publikować np. na blogu informacje o rynku pracy, o sektorze, który Was interesuje. Wielu młodych nadal nie wie co robić w życiu.

    Dla wielu osób, home.pl jest nie tylko dostawcą usługi ale też ikoną tego jak firma może się rozwinąć i utrzymać na rynku, tym bardziej, że przez tyle lat byliście... szczecińską firmą. Teraz z inwestorem już nie wygląda to tak lokalnie :)
     
  2. andrzej.kurt

    andrzej.kurt Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    No w Internecie za dużo nie pisze się o home.pl, albo wywiad w AK47 albo kolejna powtórka z historii firmy. Bardzo dla mnie ciekawe było to że o współpracy z M$ głównie pisały lokalne portale, a ten i poprzedni rok, przynosi wiele zmian i niespodzianek. Szczególnie w temacie partnerstwa, inwestycji i udziałów.

    @Jephrey Ty widzę, że na swoim blogu mocno lansujesz produkty home.pl, może wkręcisz się na jakiś wywiad i dowiesz się czegoś więcej. Coś mało publikacji z ostatnią datą widzę :)
     
  3. Jephrey

    Jephrey Asystent Beta-tester

    Wiadomości:
    141
    Docenione treści:
    8
    andrzej.kurt czekam na autoryzacje pewnego tekstu przez home.pl bycmoze niebawem sie ukaze.Jesli chodzi o home.pl mialem okazje testowac ich rozwiazania,jesli cos jest dobre chetnie to opisuje.Zainspirowales mnie odnosne wywiadu,bede musial cos pomyslec w tym temacie
     
  4. Magdalenkaa

    Magdalenkaa Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    6
    @Jephrey Michale, bo tak wnioskuję z bloga, że Ty jesteś właścicielem serwisu, co z tym blogiem? Nadal nie ma tekstu żadnego nowego? Czy to jest Twoja jedyna strona jaką prowadzisz czy coś jeszcze? Pytam w kontekście własnego bloga, którego chcę rozwinąć teraz przy sklepie. Trochę inny zakres informacji ale jednak forma ta sama. Czy planujesz na blogu wprowadzać reklamy też? Zastanawiałam się nad Google AdSense, ale widzę że to nie jest takie proste i dochodowe.
     

Poleć forum znajomym