1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Dodanie przycisku Anuluj podczas pisania wiadomości

Dyskusja w 'Dyskusje o funkcjonowaniu forum' rozpoczęta przez użytkownika adamo, 17 Kwiecień 2015.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. adamo

    adamo Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    0
    Witam

    Przydałby się przycisk Anuluj przy dodawaniu nowego tematu albo pisaniu odpowiedzi.

    Pozdrawiam
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Czy masz na myśli zapamiętywanie treści nieopublikowanych wiadomości? Zobaczymy co da się zrobić.
     
  3. adamo

    adamo Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    0
    Niekoniecznie. Nie zależy mi na zapamiętaniu nieopublikowanych wiadomości.
    Ale brakuje mi przycisku Anuluj, żeby zrezygnować z pisania odpowiedzi
    (bo rozmyśliłem się, właśnie wpadłem na rozwiązanie problemu itd.)
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @adamo: Przeanalizowałem kwestię dodania przycisku anulowania tworzenia tematu. Jest to jak najbardziej możliwe do zrobienia, ale uważam, że nie jest to potrzebne. Rozumiem, że zawsze można się rozmyślić, ale czemu nie podzielić się problemem oraz następnie jego rozwiązaniem z innymi użytkownikami? Z drugiej strony, w przeglądarkach jest zawsze przycisk wstecz, który pozwoli wyłączyć formularz dodawania nowego tematu. A poza tym, może brak tego przycisku zachęci do częstszego pisania na naszym forum ;)) - a na tym bardzo nam zależy :)
     
  5. adamo

    adamo Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    0
    OK. Nie ma przycisku 'Anuluj'. Proszę używać przycisku 'Wstecz' w przeglądarce (Przejdź do poprzedniej strony)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć forum znajomym