1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Brak działu na forum odnośnie szeroko pojętego marketingu

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Owner, 9 Listopad 2015.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Owner

    Owner Zaglądacz

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    1
    Chciałoby się u was zostać, ale nie ma po co... Marketing taki dział interesował by mnie i zapewne nie tylko.
    Pozdrawiam
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @Owner Co dokładnie masz na myśli? Chcesz podyskutować na temat marketingu w sieci? Rozwiń swój pomysł.
    Od dyskusji ogólnych w tym marketingowych jest dział Firma w Internecie oraz Hydepark i E-Commerce. W tych kategoriach poruszałem już podobne tematy, więc rozpocznij dyskusję. Jeśli "nazwa kategorii" to za mało aby jasno dać do zrozumienia odbiorcy o co chodzi, to nie widzę problemu rozwinąć pomysł dalej i rozwinąć podkategorie. Jednak zacznijmy od podstaw. O czym chciałbyś podyskutować? Chcesz się dowiedzieć czegoś od nas, od home.pl czy może masz pytania dot. marketingu swojej firmy w sieci? Załóż temat, w razie czego przeniosę go.
     
  3. Owner

    Owner Zaglądacz

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    1
    Podoba mi się forum aż chciałoby się zostać. W dodatku home.pl kojarzy mi się bardzo dobrze.
    Założyłem bloga, zakładam drugiego, chce otworzyć forum i w zasadzie zakładam to po to, żeby ktoś tam wchodził a bez urazy wasze forum jest puste tzn. brak aktywności i nawet nie ma działów, które by do mnie przemówiły jako początkującego Internauty tzn. myślałem, że znajdę tutaj rozbudowane tematy i narzędzia pomagające w sukcesie własnego portalu jak i rady, które to ułatwiają.

    Dlatego jak zwykle muszę wszystko organizować sobie sam ;p

    Jak idziesz na siłownie to masz szatnie, prysznic, odżywki, możesz kupić wodę czy potańczyć zumbę, już nawet nie wyobrażam sobie życia bez takich dodatków, które są fundamentem.
    Najłatwiej mi to opisać na przykładzie siłowni, bo jak mówię dopiero stawiam swoje pierwsze kroki na poważnie w social media, marketingu no może tylko nie w budowaniu społeczności internetowej.
    Pozdrawiam
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Owner rozwiń proszę co masz na myśli, czy chodzi o sugestię dodania tematu na forum odnośnie marketingu czy może masz na myśli nową kategorię usług dotyczących marketingu dla firm? W przypadku marketingu dla firm, to oferujemy od jakiegoś czasu prowadzenie reklamy internetowej - https://home.pl/reklama-internetowa - która obejmuje prowadzenie kampanii marketingowych/reklamowych.
     
  5. Owner

    Owner Zaglądacz

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    1
    Forum.
    Chociaż może rzeczywiście jestem w błędzie: funkcjonalność i przejrzystość jest lepsza drogą, bo nie miałem problemu, żeby rozwiązać mój problem a to w zasadzie najważniejsze.
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Owner dzięki za odpowiedź, forum.home.pl powstało z myślą o klientach home.pl, abyśmy nawzajem mogli sobie pomagać. Masz pytania odnośnie marketingu? Zapytaj na forum, spróbujemy zawsze coś doradzić.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć forum znajomym