1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

zmiana ikony domku na swoją, zmiana koloru ceny w karcie produktu, w nowościach

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika fairair, 23 Listopad 2015.

  1. fairair

    fairair Zaglądacz

    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    Witam, mam kilka pytań odnośnie zmian w wyglądzie sklepu:
    1. Jak zmienić ikonę domku na swoją?
    2. Jak zmienić kolor i rozmiar czcionki ceny w karcie produktu i w nowościach, oraz guzik "do koszyka" w nowościach na taki jak na stronie głównej?
    3. Jak dodaćodnośniki Fb i Intagram w górnym pasku po lewej stronie?


    http://fairair.com.pl

    Baaaardzo proszę o wersję dla totalnie nieograniętych w temacie :)
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Praktycznie wszystkie odpowiedzi są już na forum, poszukaj proszę rozwiązań opisywanych już przez nas, jeśli Ci się to nie uda podam Ci linki w wolnej chwili.
     
  3. fairair

    fairair Zaglądacz

    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    z czcionkami sobie poradziłam - nie mogę tylko zmienić rozmiaru czcionki w nowościach, które wyświetlają się po prawej stronie.
    potrzebuję jeszcze koniecznie zmniejszyć odstęp między nazwą produktu a ceną wszędzie :)
    a propos ikony domku niestety nie mogę znaleźć odpowiedniego wątku.
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Spróbuj tym kodem i daj znać czy w odpowiednich miejscach zmniejszył się odstęp:
    Kod:
    .product .prodname {
        margin-bottom: 0;
    }
    Spróbuj poniższym kodem i daj znać czy w odpowiednim miejscu zmniejszyła się czcionka dla etykiety "nowości" przy produktach:
    Kod:
    .product .tags li {
        font-size: 10px;
    }
    Co do ikony domku, to już chyba udało Ci się wprowadzić swoją własną ikonę. Jeśli nie, to proszę popraw mnie. Spróbuję podać kod CSS do podmiany ikony domku na swoją grafikę.
     
  5. fairair

    fairair Zaglądacz

    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    bardzo dziękuję i wszystko działa, pozostał tylko problem z wielkością czcionki ceny w ostatnio oglądanych po prawej stronie na str głównej.

    Mam jeszcze jeden problem, ale nie wiem czy to dobre miejsce zeby o to pytać - mam opcję personalizacji probuktu, któa jest dodatkowo płatna - czy istnieje możliwość dodania opcji "personalizuj .. xxx zł" na karcie produktu albo w koszyku?
     
  6. fairair

    fairair Zaglądacz

    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    aaa i jeszcze ikona "dodaj do przechowalni" w karcie produktu - chciałabym żeby miała inne logo. da się to zrobić?
     
  7. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Wydaje mi się, że we własnym stylu CSS, masz dodane aktualnie .basket > a img {...} co moim zdaniem odpowiada właśnie za tą ikonę. Więc zapewne dodając grafikę do galerii (w jakikolwiek sposób) i podmieniając link we własnym stylu CSS, powinnaś osiągnąć swój cel.

    Wnioskuję to na podstawie tego, że gdy dodałem do swojego sklepu :


    Kod:
    .basket > a img {
        background: url(http://www.fairair.com.pl/skins/user/rwd_clickshop_1/images/user/kosz2.png) no-repeat;
    }
    czyli zapewne to co ty masz teraz (link do Twojej grafiki) to zmieniła mi się właśnie tylko i wyłącznie ikona przy Dodaj do przechowalni. Ikona koszyka została nietknięta.

    Z ikonę koszyka w nagłówku, czyli przy przycisku Koszyk, za wyświetlanie ikony odpowiada:
    header .logo-bar .basket {...}
     
  8. fairair

    fairair Zaglądacz

    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    u mnie niestety zmieniają się obie...
     

Poleć forum znajomym