1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Zmiana adresu url producentów

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika trinezie, 6 Czerwiec 2016.

  1. trinezie

    trinezie Zaglądacz

    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    3
    Mam pytanie, gdzie można zmienić wyświetlany adres producentów z
    mojsklep.pl/pl/producer/NazwaProducenta/22 na mojsklep.pl/NazwaProducenta
    Podobnie dla promocji i nowości.

    Produkty i kategorie udało mi się zmienić w odpowiednich zakładkach z pozycjonowaniem. Jednak z producentami nie jest tak prosto. Zmiany dokonywane w htaccess nie przynoszą efektu.
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    z tego co się orientuję, wszędzie gdzie nie ma możliwości zmiany adresu w panelu nie ma takiej możliwości zmiany wcale, htaccess nie reaguje odpowiedni na przepisywanie adresów.
     
    Grzesiek lubi to.
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Zgadza się. W tym temacie .htaccess sklepu i cały mechanizm przepisywania adresów jest nadrzędny w stosunku do własnych zmian (własny .htaccess edytowany w sklepie). Możesz oczywiście próbować zmian, ale z tego co pamiętam, przerabialiśmy je kilka razy i bez efektu. W najgorszym wypadku sklep po prostu nie wyświetlał stron.

    Temat jest zgłoszony, ale widać działanie silnika sklepu jest nadrzędne w stosunku do tego typu zmian, więc trudno mi powiedzieć kiedy i czy w ogóle będzie to aktualizowane.
     
  4. trinezie

    trinezie Zaglądacz

    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    3
    Dziękuję za odpowiedź.

    Wielka szkoda i kolejna rzecz, z którą click shop sobie nie radzi...
     
  5. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Silnik sklepu jest zupełnie innym mechanizmem niż typowego systemu CMS, stąd niektóre elementy, mogą się różnić w naszym sklepie od rozwiązań podobnych. Mamy na uwadze wprowadzenie takiej edycji.
     

Poleć forum znajomym