1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Opis szczegółowy

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika Projekt22, 3 Sierpień 2016.

  1. Projekt22

    Projekt22 Bywalec

    Wiadomości:
    19
    Docenione treści:
    0
  2. Projekt22

    Projekt22 Bywalec

    Wiadomości:
    19
    Docenione treści:
    0
    Potrzebuje odpowedzi jak najszybciej więc proszę o ekspresową pomoc
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Wybacz, ale dopiero dzisiaj wróciłem z urlopu. Wysłałem zapytanie do specjalistów od sklepu internetowego (numer zgłoszenia: FEEDBACK-709). Proszę o cierpliwość, w przyszłym tygodniu powinienem otrzymać odpowiedź.
     
  4. Projekt22

    Projekt22 Bywalec

    Wiadomości:
    19
    Docenione treści:
    0
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
  6. Projekt22

    Projekt22 Bywalec

    Wiadomości:
    19
    Docenione treści:
    0
    Rozumiem, że mam korzystać z atrybutów ale jak zrobić żeby, każdy wyświetlał się tak ja na pierwszym linku.
     
  7. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Przeanalizowałem wygląd strony, którą podałeś jako przykład i wydaje mi się, że oni po prostu w polu "Opis produktu" umieścili opis w takim formacie. Nie korzystali chyba z funkcji atrybutów, po prostu wkleili tekst, obrazki i filmik z Youtube. Opis produktu możesz samodzielnie zdefiniować po przejściu do wybranego produktu w opcji menu "Asortyment" -> "Produkty". Po wybraniu odpowiedniego produktu, w zakładce o nazwie "Opis" (znajdującej się po lewej stronie), możesz dodać tekst opisu w takim formacie jak w podanym przez Ciebie przykładzie. Podczas edycji opisu produktu możesz skorzystać z edytora wizualnego, który ułatwi Ci dodanie obrazków oraz innych elementów bez wymaganej znajomości języka HTML.
     
  8. Projekt22

    Projekt22 Bywalec

    Wiadomości:
    19
    Docenione treści:
    0
    Chyba się nie zrozumieliśmy do końca. Rozumiem jak edytować opis ale jedyne o co mi chodzi to, żeby opis podzielić. Nad samym oknem z opisem o, którym mówisz żeby były widoczne "specyfikacja techniczna", "transport", "kontakt" i żeby każda z tych "kategorii" miała swój własny opis. Choć zastanawiam się czy jest możliwe do wykonania na tym stylu
     
  9. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    http://hunt-fish.eu/pl/p/ALPINE-LEATHER-PRIMALOFT-HESTRA-REKAWICE-SPORTOWE/2402

    masz na myśli ten pasek gdzie jest teraz Opis i Opinie o produkcie? Na chwile obecną nie można dodawać tu własnych zakładek, więc edycja ich zawartości leży po stronie plików .tpl. Potwierdź czy o to chodzi aby tu zmienić coś czy jeszcze coś innego (zrób screen w paincie i pokaż) to wystawię zgłoszenie i zapytam speców od sklepu, czy coś możemy pomóc.
     
  10. Projekt22

    Projekt22 Bywalec

    Wiadomości:
    19
    Docenione treści:
    0
    Tak to sobie wyobrażam. Chodzi o prosty i czytelny podział opisu na kilka sekcji
     

    Załączone pliki:

  11. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Pewnie przez edycję plików .tpl można takie zakładki dodać. Może @TheL już kiedyś coś takiego robił?
     
  12. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Po stronie panelu takiej opcji nie ma aby dodawać nowe karty, a jest to jeden popularniejszych tematów i sami wiercimy dziurę w głowie komu trzeba aby pogonił tych co trzeba aby zrobili co trzeba :) A więc ewentualna zmiana nazwy tego co jest + dodanie dodatkowych opisów do kart, po stronie .tpl

    Wystawię zgłoszenie może coś podobnego Przemek robił (opiekun sklepów). FEEDBACK-731
     
  13. Projekt22

    Projekt22 Bywalec

    Wiadomości:
    19
    Docenione treści:
    0
    Czy dalej nie udało się nic zdziałać w tym temacie?
     
  14. Stau

    Stau Majster

    Wiadomości:
    340
    Docenione treści:
    98
    Ten temat był wielokrotnie poruszany na forum ("historyczne wątki"). Nie da się tego w prosty sposób uzyskać przy pomocy templatek czy CSS-a. Zwłaszcza, że te zakładki ładują się dynamicznie. Wymaga to przebudowy "silnika" sklepowego (moim zdaniem).

    Innymi słowy - wymaga to ingerencji w kod sklepu. Takiej zmiany nie wprowadzono od ponad pół roku, dlatego nie należy się spodziewać, iż pojawi się z dnia na dzień. Trzeba cierpliwie czekać - być może ktoś uzna za zasadne wdrożenie takiej funkcjonalności. Pomysłów jak się przegląda forum nikomu nie brakuje, a często jedne wykluczają drugie.

    Do tej pory użytkownicy wykorzystywali "zwykły" opis, aby trochę "upiększyć" informacje o produkcie.
     
    Mariusz lubi to.
  15. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Projekt22 zgłoszenie FEEDBACK-731 oczekuje na sprawdzenie, ale nie mogę Tobie nic obiecać, ponieważ tak jak wspomniał w poprzednim poście @Stau - jest to bardzo zaawansowana modyfikacja, która nie jest objęta naszym standardowym wsparciem. Na tą chwilę sugerujemy urozmaicenie swojego opisu w polu produktu w polu o nazwie "Opis". Można w nim skorzystać z HTML i dodać odpowiednie tabele oraz sekcje.
     
  16. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Przekazane do programistów, czekamy na ruch po ich stronie i odpowiedź dot. dalszych planów. Na pewno coś się zmieni w tym zakresie, bo faktycznie temat kart przewija się od dłuższego czasu.
     
  17. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    jak się nie da jak się da :D
    można prostym sposobem dodać statyczne zakładki
    111.png 222.png 333.png 444.png 555.png 666.png
    Dodałem tu tylko 2 dodatkowe, mają dla każdego produktu zawsze taką samą treść i wymagają dodania tylko raz dla całego sklepu.

    Drugi sposób to nieco więcej zachodu, można tak zrobić zakładki, że po jej kliknięciu przejdziemy do opisu produktu ale... cały opis zostanie ukryty, a widoczne pozostaną informacje np z danej klasy.
     
  18. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @TheL bądź tak miły i proszę pokaż jak to zrobiłeś :p chętnie skorzystam z takich zakładek również :)
     
  19. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    ok zaraz to opiszę :D w testowym jest to włączone :D
     
  20. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535

Poleć forum znajomym