1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Usunięcie napisu na górze strony

Dyskusja w 'Kreator stron internetowych' rozpoczęta przez użytkownika Jacek 123, 24 Wrzesień 2016.

  1. Jacek 123

    Jacek 123 Zaglądacz

    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    Mam ta ki problem na górze po lewej stronie na każdej stronie jest napis
    " Naprawa i przeróbka kadłuba" adres strony www.olender.org
    Nie wiem co zrobiłem i jak usunąć ten napis.
    Jacek
     
  2. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Sprawdź w Skryptach nagłówka - Ikona zębatki przy głównej podstronie -> Skrypty nagłówka -> Skrypty dla całej strony.
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @casar nie widzę żadnych zmian, to musiało się dodać z innym widgetem albo ktoś coś namieszał
     
  4. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    @Grzesiek jeśli masz dostęp do kreatora Jacka, to sprawdź sam, bo tekst ten pojawia się w sekcji <head> i wg mnie właśnie w skryptach powinno się to znajdować.
     
  5. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    @casar ma rację, nie można nic więcej powiedzieć bez dostępu do kreatora.
     
  6. Jacek 123

    Jacek 123 Zaglądacz

    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    Zrobiłem jak proponowałeś u mnie w kreatorze nie ma tego napisu ani w opcji praca ani podgląd strony pozostał on na opublikowanej stronie pod adresem www.
     
  7. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Jacek 123 wysłałem zapytanie (QA-30764) do odpowiednich osób w naszej firmie czy możemy jakoś Ci pomóc po naszej stronie. Jak otrzymam odpowiedź, dam znać w tym temacie na forum.
     
  8. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Jacek 123 napis ten był umieszczony w sekcji body. Jednak podczas sprawdzania zauważyliśmy, że udało Ci się go już usunąć i zapisać zmiany w kreatorze, bo nie jest już on widoczny. Następnym razem po usunięciu napisu, sugerujemy opublikować zmiany. Podsumowując, opublikowanie strony pomogło.
     

Poleć forum znajomym