1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Eksport baz danych

Dyskusja w 'Hosting i domeny internetowe' rozpoczęta przez użytkownika antyhelion, 13 Październik 2016.

  1. antyhelion

    antyhelion Nowicjusz

    Wiadomości:
    20
    Docenione treści:
    13
    Starałem się, naprawdę bardzo starałem się pałać miłością do home.pl - ale nie da się, no po prostu się nie da. Dzisiaj miarka już zdecydowanie się przebrała.

    Zamknęliśmy nasze serwisy WWW, aby żaden użytkownik nie wprowadzał zmian w bazach danych (PostgreSQL), abyśmy mogli je spokojnie wyeksportować, więc logujemy się go PgAdmin na serwerze home.pl, klikamy "Export" i... no oczywiście, że nie działa. Ani "Pobierz", ani "Pokaż".

    Biorąc pod uwagę, że sprawa jest BARDZO pilna, dzwonię więc na infolinię i przedstawiam sytuację. Miła Pani po konsultacji z Administratorem stwierdza, że faktycznie, nie działa i w ramach rekompensaty może mi zaproponować certyfikat SSL za 9.90... słucham? Że co proszę? Halooo! Nie działa eksport, serwisy nie działają, a home.pl chce mi wcisnąć certyfikat?

    Proszę więc grzecznie Panią, aby administrator wykonał nam zrzut wszystkich baz i umieścił na serwerze, skoro najnormalniejsza w świecie opcja "Export", która dostępna jest w PgAdmin nie działa. Po ponownych konsultacjach, Pani stwierdziła, że to usługa płatna (50 zł za bazę).

    Że co proszę? Gdybym nie potrafił tego zrobić, a opcja "Export" działała, OK - mogę zapłacić - bo jest to praca Adminów, której mieć nie muszą. Ale gdy nie działa coś, co działać MUSI, co działa WSZĘDZIE, bo jest podstawową funkcjonalnością PgAdmin, a home.pl każe mi płacić za ich błędy, to coś tu jest nie bardzo...
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @antyhelion z którego serwera chcesz to wyeksportować, podaj nazwę i daj mi chwilę, zaraz dowiem Cię co się dzieje, ok?
     
  3. antyhelion

    antyhelion Nowicjusz

    Wiadomości:
    20
    Docenione treści:
    13
    @Grzesiek Usługa: serwer1673888 (wszystkie bazy PostgreSQL, czyli 17 sztuk).
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @antyhelion dobra, daj mi czas. Działam.

    Mariusz, jak coś: ZUIW-49696
     
  5. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @antyhelion rzuć okiem na FTP. Jeśli chodzi o dostęp do baz danych, eksport, faktycznie w tej chwili jest to w trakcie poprawiania, więc jeśli będziesz miał jakieś pytania, weź proszę poprawkę na trwające prace. Jak coś daj znać na PW, dobrze? Konsultantka przekazała Ci informacje które uzyskała po konsultacji, uruchomiła standardową procedurę, m.in. dla nowych usług, stąd takie a nie inne rozwiązanie. Mam nadzieję, że teraz jest ok?
     
  6. antyhelion

    antyhelion Nowicjusz

    Wiadomości:
    20
    Docenione treści:
    13
    @Grzesiek - tak, dziękuję. Miło, że ktoś poczuł się do minimum odpowiedzialności za obsługę klienta.

    Zastanawia mnie tylko, dlaczego mnie okłamała, że w ramach rekompensaty może mi zaoferować SSL za 9.90 PLN, skoro dokładanie za taką kwotę jest on dostępny dla każdego kupującego na stronie home.pl? Oby Pani Konsultantce chodziło o typ Wildcard, bo inaczej kolejna wpadka...
     

Poleć forum znajomym