1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Forum home.pl Nowe rangi na forum.home.pl

Dyskusja w 'Aktualności i komunikaty' rozpoczęta przez użytkownika Mariusz, 18 Październik 2016.

  1. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Jaki czas temu rozmawiałem na ten temat z użytkownikiem @TheL, który żalił się, że nie ma już żadnych rang dla niego (przekroczył przewidzianą ilość postów :p). Informuję, że przed chwilą zaktualizowałem liczbę rang i mamy ich teraz: 40 (liczba chyba się podwoiła).

    Od dzisiaj odkrywanie nazw kolejnych rang na forum.home.pl powinno być o wiele bardziej zabawne :). Informuję, że niektórym z was mogły zmienić się rangi na forum.home.pl, ponieważ trochę zmieniałem ustawienia starych rang (zmieniła się ilość postów, która wymagana jest do awansu do danej rangi) - oznacza to tyle, że rang jest więcej i szybciej będzie można pomiędzy nimi przeskakiwać.
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    i co z tego, jak mi wystarczy kilka dni i całych na forum i odpisanie na wszystko co jest jeszcze nie załatwione i się znowu rangi skończą :D
     
    Mariusz lubi to.

Poleć forum znajomym