1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE nagłówek i kategorie pod landing page

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika wiewiór, 28 Październik 2016.

  1. wiewiór

    wiewiór Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    mam problemy, których nie mogę rozwiązać.

    1. chciałabym zmienić kolor w nagłówku sklepu (tam gdzie są: kolekcja torebek, promocje, nowości, o ns , kontakt) z białego na inny. Chodzi o sklep http://sklep1659235.home.pl/
    inny kolor paska.jpg
    2. wprowadziłam nową kategorię "torebki czerwone" w celu stworzenia landing page, nie chcę jednak aby ta kategoria wyświetlała się w głównym menu 'kolekcja torebek' tylko żebym mogła zrobić przekierowanie z innego miejsca (np. po kliknięciu na baner ze slideshow)
    kategorie.jpg
    Proszę o sugestie
     
  2. wiewiór

    wiewiór Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    to co? pomożecie ? :)
     
  3. Goldlux24

    Goldlux24 Bystrzak

    Wiadomości:
    66
    Docenione treści:
    18
    Hej,
    Wejdź w aktywny styl graficzny, własny plik CSS, wklej to co poniżej, tylko zamiast "FCBA2B" daj sobie jaki kolor chcesz, wersja od razu z poprawionymi kolorami podświetleń :)

    Kod:
    .menu .innermenu .menu-list li h3 a:hover {
    background-color: #FCBA2B;
    }
    #box_menu ul li.current > a {
        background-color: #FCBA2B;
    }
    .sort-and-view .sortlinks .products-sort-container .products-sort-options a.active-sort:hover {
        background-color: #FCBA2B;
    }
    .sort-and-view .sortlinks .products-sort-container .products-sort-options a.active-sort {
        background-color: #FCBA2B;
    }
    .sort-and-view .sortlinks .products-sort-container .products-sort-options {
        border-color: #FCBA2B;
    }
     

Poleć forum znajomym