1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

przeczytane wiadomości są niepogrubione, ale nadal widoczne w ostatnich tematach

Dyskusja w 'Dyskusje o funkcjonowaniu forum' rozpoczęta przez użytkownika blokada-konta1, 26 Lipiec 2015.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. blokada-konta1

    blokada-konta1 Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    1
    na każdym forum takie wiadomości znikają, gdy są przeczytane
    tutaj jest z tym problem
     

    Załączone pliki:

    • 1.jpg
      1.jpg
      Rozmiar pliku:
      99,6 KB
      Wyświetleń:
      943
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Zrób sobie wreszcie porządek z komputerem bo najwyraźniej masz z nim problem (ew z obsługą forum) Posty z tego miejsca bez najmniejszego problemu znikają po przeczytaniu i jest tak jak być powinno.
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    U nas również przeczytane wiadomości znikają. Tekst wyświetlany w podanym przez Ciebie zrzucie ekranu: "Poniższe wątki nie zostały zaktualizowane od Twojej ostatniej wizyty, ale nadal zawierają nieprzeczytane wiadomości", oznacza, że poniższe posty mogą posiadać nieprzeczytane przez Ciebie posty. Jeśli ponownie klikniesz na przycisk "Ostatnie tematy", na ekranie zostanie wyświetlony już następujący komunikat:

    ostatnie-tematy.png

    Pozwolę sobie zamknąć temat, ponieważ funkcja nieprzeczytanych wiadomości funkcjonuje prawidłowo. Niebawem zostanie przeprowadzona aktualizacja silnika forum do najnowszej wersji. Poinformuję o tej aktualizacji w oddzielnym temacie.
     
  4. blokada-konta1

    blokada-konta1 Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    1

    Załączone pliki:

    • 1.jpg
      1.jpg
      Rozmiar pliku:
      60,4 KB
      Wyświetleń:
      951
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Chciałbym podkreślić ponownie, że funkcja nieprzeczytanych postów funkcjonuje prawidłowo na forum.home.pl. Nie jestem w stanie wywołać jakichkolwiek niedogodności podczas korzystania z funkcji "Nieprzeczytane posty" lub "Ostatnie tematy". Korzystam z tych funkcji codziennie podczas obsługi forum.home.pl i nie widzę żadnych niedogodności/problemów podczas wyświetlania wyników. Posty przeczytane znikają po ich przeczytaniu.
     
  6. blokada-konta1

    blokada-konta1 Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    1
  7. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Pozostawiam temat otwarty i poczekamy czy pojawią się kolejni użytkownicy, którzy również to potwierdzą. Po mojej stronie (z poziomu dwóch innych komputerów), forum.home.pl funkcjonuje prawidłowo oraz w mojej opinii nie przeszkadza w prowadzeniu normalnej dyskusji.

    Zapraszam do korzystania z możliwości dyskusji na forum.home.pl, zamiast poszukiwania dziury w całym.
     
  8. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Do autora tematu. Nie. To Ty sobie nie radzisz z obsługą komputera. Może oddaj go komuś kto potrzebuje.
    Dla Twojej wiedzy owa funkcje sprawdziłem na kilkunastu komputerach w firmie i psikus na wszystkich działa poprawnie.
    Support sobie radzi doskonale, ale nie z wyimaginowanymi problemami.
     
  9. blokada-konta1

    blokada-konta1 Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    1
    wejdz w nieprzeczytanie, otworz jedno z nieprzeczytanych w nowej zakładce ( środkowy myszy lub ctrl+lewymyszy)
    zamknij zakladke, odśwież listę nie przeczytanych, zobaczysz efekt jak na fotkach i filmie

    szczerze nie wiem co to za skrypt forum, ale jest jednym z najmniej dopracowanych
     
  10. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Przykro mi, ale u mnie to po prostu działa.
    Ale w sumie tak kombinujac idź do kranu odkręć ciepła wodę i dziw się ze nie leci zimna.
     
  11. blokada-konta1

    blokada-konta1 Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    1
    bug ten jest na każdej przeglądarce

     
  12. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Ale jak tłumaczę, że Tylko Ty masz z tym problem to musisz ciągnąć temat?
    Sorry taki mamy klimat tu wszystko działa, to nie Twoje serwery za 50 zł. A skrypt to nie phpbb lecz bardzo dobre rozwiązanie forum.
     
  13. blokada-konta1

    blokada-konta1 Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    1
    nie musisz udowadniać ciągle że nie radzisz sobie z komputerami a tym bardziej z cenami
    taki sam problem występuje u wszystkich i na każdej przeglądarce

    powtórzę raz jeszcze istotna wadę forum (chyba silnika) której dzieci neostrady (thel) nie widzą
    otwarcie linka: https://forum.home.pl/find-new/posts
    naprawdę otwiera: https://forum.home.pl/find-new/3738/posts
    i po odświeżeniu linki pozostają niepogrubione zamiast zniknąć

    prawdziwy suport (gdyby tu był) napisałby że ten skrypt forum tak ma i nie mają na to wpływu
    no ale po co lepiej napisać: u nas tak nie ma, więc szukaj problemu u siebie,
    ludziska z suportu jesteście po to by nie spać, by ktoś mógł spać
     
    Ostatnia modyfikacja: 27 Lipiec 2015
  14. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Chwila. Skończyłem już gimnazjum czy jeszcze nie?
    Człowieku opanuj się nie masz zielonego pojęcia co piszesz, dawno takich wypocin nie czytałem. Ok chcesz zabłysnąć ale czym? Tak ja sobie nie radzę z komputerami to samo zło. Muszę zostawić pracę w IT iść do gimnazjum nauczyć się cwaniakować jaki to jestem figi fago i jaką mam wiedzę. Zamiast wypisywać takie ilości postów zajmij się czymś lepszym, chociażby zrozumieniem różnicy pomiędzy include a require.

    I koleś z szacunkiem proszę do mnie
     
  15. blokada-konta1

    blokada-konta1 Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    1
    na szacunek trzeba sobie zasłużyć jest bug najwidoczniej silnika, ale ty totalnie nic nie widzisz, sam się pogrążasz
    informację nt różnic wspomnianym procedur, znajdziesz w manualu php, liczę że sobie porawdzisz już bez pomocy
     
  16. admin

    admin BOK home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    3
    Wszyscy macie rację. Jeśli wykonamy wszyscy te same kroki jak opisał to @zlotowinfo to przeczytane posty po odświeżeniu strony, nadal będą wyświetlane, ale nie będą już pogrubione. Natomiast jak zauważył @Mariusz , jeśli klikniemy ponownie na opcję menu "Ostatnie tematy", zamiast odświeżyć stronę, to już przeczytane posty po prostu tradycyjnie znikają. Tak działa system, na którym oparte jest forum.home.pl. This is not a bug it’s a feature.

    Pozwolę sobie zamknąć temat, nie widzę powodów do kontynuowania tej dyskusji.

    @zlotowinfo oraz resztę użytkowników chciałbym poinformować, że na naszym forum każdy użytkownik zasługuje na szacunek, proszę wszystkich o dostosowanie się do reguł panujących na forum.
     
    Mariusz lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć forum znajomym