1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Strona główna

Dyskusja w 'Kreator stron internetowych' rozpoczęta przez użytkownika Kasia, 2 Listopad 2016.

  1. Kasia

    Kasia Zaglądacz

    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    To mój pierwszy post, więc z góry przepraszam, jeśli został źle umieszczony.
    Moje pytanie brzmi czy można na stronie głównej w kreatorze korzystając z szablonów zamiast zdjęcia w tle dodać plik video??
    Czy zamiast jednego zdjęcia można utworzyć pokaz slajdów?
    Ewnetualnie w jaki sposób uzyskać dostęp do większej ilości szablonów?
    No i ostatnie pytanie kiedy będzie możliwość edycji języka html? W tej chwili jest opcja wstawiania tagów, lecz i one nie działają poprawnie.
    Z góry dziękuję za odpowiedź :)
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Nie spotkałem się z taką konfiguracją ale wierzę że jest to możliwe, dlatego że w ustawieniach każdej strony/podstrony masz dostęp do sekcji head/body a także dostępne są moduły o nazwie KOD, który to umożlwia wklejanie własnego kodu który albo coś doda, albo coś nadpisze.

    Co do pełnego edytora, są takie plany i z tego co wiem aktualizacja jest już gotowa i czeka na wdrożenie, nie mogę jednak potwierdzić czy będzie to jeszcze ten rok czy początek przyszłego. Nie ma dziś kierownika produktu, więc postaram się do piątku dowiedzieć coś więcej.

    Tu masz info dot. slidera (ruchomej galerii): https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/jak-dodac-sliderruchoma-galerie-do-strony-www/

    Jeśli chodzi o szablony, każdy kreator ma swój pakiet, nie tak dawno aktualizowałem te artykuły: https://pomoc.home.pl/section/produkty-i-uslugi/click-web/edycja-i-wybor-szablonu/ nie mniej jeśli chcesz zobaczyć aktualny spis, najlepiej dorejestrować sobie Click Weba w różnych pakietach na 14 dni okresu testowego (to jest bezpłatne, po prostu nie płacisz pro formy) i przeglądając szablony wybrać kreatora który będzie najlepszy. Pamiętaj jednak że szablony można często tak przerobić (nawet bez zagłębiania się w skrypt) aby odtworzyć szablon z jednego pakietu w innym.
     
  3. Kasia

    Kasia Zaglądacz

    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    0
    Dziękuję za odpowiedź. Chodzi mi jednak o opcję widoczną w załączniku. Są tam do wyboru tylko zdjęcia. Dodając film chciałabym zrobić pętlę, aby kilka ujęć powtarzało się. Czy jest taka możliwość?
     

    Załączone pliki:

    • forum.jpg
      forum.jpg
      Rozmiar pliku:
      40,5 KB
      Wyświetleń:
      851
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Po stronie samego kreatora, bez wprowadzenia ewentualnie własnego kodu/skryptu, nie zrobisz tego. Sam też nie miałem okazji tego robić. Podeślę temat do zespołu projektowego, który przygotowuje strony WWW dla naszych klientów ( https://home.pl/strona-dla-ciebie ) ale nic nie obiecuję.

    FEEDBACK-934
     
  5. Kasia

    Kasia Zaglądacz

    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    0
    Dziękuję! Myślę, że byłaby to fajna opcja dla osób które mają ciekawy pomysł na stronę główną. Jest jakaś szansa, że w niedługim czasie będę miała taką możliwość? Czy raczej liczyć w miesiącach?
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Kasia w dostępnych szablonach są takie, które mają pokaz slajdów na głównym ekranie, np. szablon "Mikkeli". Dodanie filmu w tle według mnie wymaga więcej pracy niż da "pożytku".

    Jako alternatywa można skorzystać z możliwości nie wyświetlania głównego widgetu na stronie (zdjęcia lub pokazu slajdów) i wstawić film z YT - nie będzie on na całą szerokość strony, ale pojawi się film na stronie...

    Jednak najlepszym rozwiązaniem domyślny pokaz slajdów, który dostępny przy niektórych szablonach.
     

Poleć forum znajomym