1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Allegro po 1.8 wystawianie nowych aukcji

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika prospeed, 9 Sierpień 2022.

  1. prospeed

    prospeed Praktyk

    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    3
    Problem pojawił się 1.8 kiedy to Allegro wprowadziło 100% powiązań z produktem w katalogu.

    Na dziś dzień czyli tydzień po tym terminie można z poziomu panelu sklepu wystawić tylko produkty które znajdują się już w katalogu allegro.
    Ale co zrobić i jak wystawić produkt w danym rozmiarze który jest nowy unikalny i nie ma go jeszcze w katalogu allegro. Nie ma takiej możliwości !!
    odpowiedź jaką otrzymałem od zespołu specjalistów ds. e-commers home.pl powaliła mnie i zagotowała
    "Dziękuję za informacje.
    Być może kiedyś zostanie dodane takie rozwiązanie.
    Czy mogę w czymś jeszcze pomóc?
    Pozdrawiam"

    Ręce mi normalnie opadły - wielka firma fachowcy i po tygodniu korespondencji, rozmów telefonicznych otrzymuję lakoniczne może kiedyś.

    Więc pytam tu na forum jak mam pracować jak mam wystawić aukcje np dziś z produkcji zeszła nowa koszulka w nowym wzorze damskim i męskim w rozmiarach XS - 6XL i każdy z rozmiarów ma unikalny kod EAN którego nie ma w katalogu allegro !!

    A osoby od rozwiązań technicznych proszę o rozwiązanie problemu a nie odrzucanie od siebie gorącego jaja.
     
  2. prospeed

    prospeed Praktyk

    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    3
    Otrzymałem informację z działu technicznego Allegro, że w API Allegro jest możliwości m.in. tworzenia, wyszukiwania i podpinania produktu do oferty.

    Natomiast, to czy ktoś doda taką funkcjonalność w swoim narzędziu nie zależy już od nas. W takim wypadku sugerujemy kontakt z obsługą aplikacji i spytanie o możliwość udostępnienia takiej funkcjonalności.

    Czyli Panowie informatycy z działu API home.pl proszę dodać opcję tworzenia produktu w katalogu allegro !! bo wyszukiwanie i podpinanie jest a brak tworzenia nowego produktu ( wariantu produktu) !!
    Liczę że nie będzie to trwało wieki.
     

Poleć forum znajomym