1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Allegro po 1.8 wystawianie nowych aukcji

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika prospeed, 9 Sierpień 2022.

 1. prospeed

  prospeed Praktyk

  Wiadomości:
  34
  Docenione treści:
  3
  Problem pojawił się 1.8 kiedy to Allegro wprowadziło 100% powiązań z produktem w katalogu.

  Na dziś dzień czyli tydzień po tym terminie można z poziomu panelu sklepu wystawić tylko produkty które znajdują się już w katalogu allegro.
  Ale co zrobić i jak wystawić produkt w danym rozmiarze który jest nowy unikalny i nie ma go jeszcze w katalogu allegro. Nie ma takiej możliwości !!
  odpowiedź jaką otrzymałem od zespołu specjalistów ds. e-commers home.pl powaliła mnie i zagotowała
  "Dziękuję za informacje.
  Być może kiedyś zostanie dodane takie rozwiązanie.
  Czy mogę w czymś jeszcze pomóc?
  Pozdrawiam"

  Ręce mi normalnie opadły - wielka firma fachowcy i po tygodniu korespondencji, rozmów telefonicznych otrzymuję lakoniczne może kiedyś.

  Więc pytam tu na forum jak mam pracować jak mam wystawić aukcje np dziś z produkcji zeszła nowa koszulka w nowym wzorze damskim i męskim w rozmiarach XS - 6XL i każdy z rozmiarów ma unikalny kod EAN którego nie ma w katalogu allegro !!

  A osoby od rozwiązań technicznych proszę o rozwiązanie problemu a nie odrzucanie od siebie gorącego jaja.
   
 2. prospeed

  prospeed Praktyk

  Wiadomości:
  34
  Docenione treści:
  3
  Otrzymałem informację z działu technicznego Allegro, że w API Allegro jest możliwości m.in. tworzenia, wyszukiwania i podpinania produktu do oferty.

  Natomiast, to czy ktoś doda taką funkcjonalność w swoim narzędziu nie zależy już od nas. W takim wypadku sugerujemy kontakt z obsługą aplikacji i spytanie o możliwość udostępnienia takiej funkcjonalności.

  Czyli Panowie informatycy z działu API home.pl proszę dodać opcję tworzenia produktu w katalogu allegro !! bo wyszukiwanie i podpinanie jest a brak tworzenia nowego produktu ( wariantu produktu) !!
  Liczę że nie będzie to trwało wieki.
   

Poleć forum znajomym