1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Aplikacja facebook sklep nie można przeprowadzić integracji

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika ptkiba, 28 Listopad 2019.

  1. ptkiba

    ptkiba Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Tak jak w temacie zainstalowałem aplikacje facebook sklep, po kliknięciu w konfigurację, pojawił się krok pierwszy czyli logowanie. Kolejno kliknąłem aby kontynuować jako użytkownik Fb. Pojawił się wybór stron z jakich chce korzystać w aplikacji sklep. Oczywiście zaznaczam i daję dalej :) . Pojawia się okno z uprawnieniami sklepu oczywiście nic nie zmieniam zezwalam i klikam "gotowe". Otrzymuje komunikat, że aplikacja jest połączona z facebookiem. Klikam OK , i tu następuje problem okienko znika coś się przeładowuje i mam puste okno w clickshopie konfiguracja w którym nic nie ma i nic nie można zrobić. Dodam że fanpage ma ponad 2000 lików a w zakładce ustawienia -> integracje biznesowe aplikacja sklep jest widoczna i aktywna. Produkty jak się nie pojawiały tak się nie pojawiają na fb co robię źle?
     

Poleć forum znajomym