1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Aplikacja Furgonetka.pl a szczegóły i statusy zamówienia

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Matej, 21 Listopad 2018.

Przypisane tagi:
 1. Matej

  Matej Nowy użytkownik

  Wiadomości:
  2
  Docenione treści:
  0
  Czy poza tworzeniem przesyłki do danego zamówienia, aplikacja Furgonetka mogłaby synchronizować statusy przesyłki z serwisu Furgonetka ze statusem zamówienia?

  Przy okazji zapytam:
  1) czy planowana jest możliwość, by po utworzeniu przesyłki w aplikacji Furgonetka - automatycznie tworzona byłaby przesyłka w ClickShop, przenosząc tam numer przesyłki?
  2) dlaczego jako numer referencyjny przesyłki w aplikacji Furgonetka.pl domyślnie nie jest wstawiany numer zamówienia?
  3) dlaczego jako wartość przesyłki jest podawana kwota za produkty (bez kwoty za dostawę)? czy da się zmienić to na całkowitą wartość zamówienia (łącznie z kosztami przesyłki)?

  Według mnie bez powyższych opcji aplikacja Furgonetka.pl staje się dość kulawym rozwiązaniem, gdzie i tam musimy stworzyć przesyłkę w ClickShop, wkleić tam numer przesyłki, zmienić status itd.
   
 2. LukaszC

  LukaszC eCommerce Team home.pl

  Wiadomości:
  973
  Docenione treści:
  108
  @Matej przekazałem sugestię do twórcy aplikacji. Proszę o cierpliwość.
   
 3. JakubW

  JakubW eCommerce Team home.pl Moderator forum

  Wiadomości:
  109
  Docenione treści:
  13
  @Matej otrzymaliśmy taką informację od twórców aplikacji:

  1. Po zamówieniu przesyłki w Furgonetka.pl wysyłany jest request do sklepu dodający zamówioną przesyłkę z numerem po stronie sklepu. Jeśli aplikacja tego nie robi, proszę o podanie adresu sklepu, to zbadamy sytuację.
  2. Można uzupełniać to pole numerem zamówienia, aktualnie tego nie ma. Przekażemy sugestię do zespołu zajmującego się rozwojem aplikacji.
  3. Takie założenie zostało przyjęte - od całkowitej kwoty zamówienia odejmujemy koszt przesyłki. Sugestia do przedyskutowania i ew. zmiany.
   

Poleć forum znajomym