1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Aplikacje - czy działają...?

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika Słoik, 21 Maj 2017.

  1. Słoik

    Słoik Znawca

    Wiadomości:
    246
    Docenione treści:
    26
    Witam,

    Czy komuś może działają aplikacje, np. Sklep na Facebook, Messenger lub DHL?
    W przypadku FB, aplikacja łączy się z kontem FB celem przydziału uprawnień, uprawnienia są nadawane (widoczne w ustawieniach konta FB) ale dalej nic się nie wyświetla (jest pusta) na stronie konfiguracji aplikacji w panelu ClickShop podczas gdy aplikacja dokonuje weryfikacji uprawnień.
    Aplikacja DHL po otworzeniu jej konfiguracji wyświetla tylko nazwy zakładek i informację, że wystąpił błąd.
    Czy te aplikacje mają jakieś szczególne wymagania odnośnie przeglądarek itp.?
     

    Załączone pliki:

  2. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Raczej nie mają wymagań. One po prostu nie bardzo działają :p
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Przekazałem zapytanie do kierownika produktu.
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Przyczyna zaistniałej sytuacji wynika z ustawionych przekierowań w pliku .htaccess w sklepie. Np. kiedy kolidują one z mechanizmem sklepu (niestety, sklep jest wrażliwy na modyfikacje htaccess i przekierowania) lub kiedy są wprowadzone błędne "rewrity". Wszystko powinno w tej chwili działać poprawnie.
     
  5. Słoik

    Słoik Znawca

    Wiadomości:
    246
    Docenione treści:
    26
    @Grzesiek dzięki. Sprawdziłem ponownie z wpisem do htaccess i bez niego i teraz też działa. Myślę, że to też może zależeć od przeglądarki - w międzyczasie użyłem Chrome, zamiast Safari i aplikacje uruchomiły się poprawnie...
     

Poleć forum znajomym