1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Automatyczne drukowanie paragonów

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika macrins, 21 Luty 2016.

  1. macrins

    macrins Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    1
    Witam,

    Szukam rozwiązania pozwalającego automatycznie drukować paragon z poziomu sklepu lub aplikacji zintegrowanej ze sklepem. Prośba o informacje jak to macie rozwiązane.

    Dziękuje i pozdrawiam
    Marcin
     
  2. chorg

    chorg Bystrzak

    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    9
    Witam, jeżeli chodzi o drukowanie paragonów na drukarce fiskalnej to polecam wfirma + Novitus Deon E i niestety trzeba jeszcze wykupić fiskalizator.
     
    Grzesiek i Mariusz lubią to.
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Tak, jedną z ważniejszych kwestii jest fakt, że sklep sam w sobie nie nie jest aplikacją fakturującą, a więc wystawienie faktur/paragonów zawsze będzie realizowane przez integrację z zew. aplikacją. wFirma powinna w pełni spełnić Twoje oczekiwania. Na chwilę obecną Homebiuro nie ułatwi tego, nie mniej mamy nadzieję, że najbliższe miesiące także pozwolą nam unowocześnić produkt.
     
  4. macrins

    macrins Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    1
    @chorg - dziękuje za sugestie - jak się sprawdza to rozwiązanie?

    A czy ktoś z Was korzysta z zewnętrznego systemu magazynowe - księgowego zintegrowanego z Clickshop i generuje paragony właśnie z niego?

    Mam na myśli np. WfMaga czy Subiekta - zastanawiam się na takim rozwiązaniem natomiast z tego co wiem, integracja jest przez Click Studio, które jak gdzieś przeczytałem nie będzie rozwijane i mam obawy co ewentualne przyszłości takiego rozwiązania.
     
  5. chorg

    chorg Bystrzak

    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    9
    Użytkuje od roku i jest to na pewno duża oszczędność czasu, w porównaniu do poprzedniego rozwiązania - Optima i klepanie paragonu ręcznie.
     
  6. e-swiece

    e-swiece Nowicjusz

    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    2
    Witam. Podepne sie pod temat, bo prawie podbny - jesli trzeba zaloze osobny. W kazdym razie: integracja clickshopa z wfirma, plus drukarka, plus fiskalizacja jest - modul magazyn tez wyklupiony. Stad moje pytanie, bo w firma umywa rece - czy jestescie w stani mi pomoc zintegrowac clickshopa w taki sposob by automatycznei pobieral sprzedaz i aktualizowal stan magazynowy?
    Bo prosza wfirme taką otrzymałam odpowiedź "
    Witam,

    Integracja była wykonywana po stronie sklepu bez naszego udziału. Żaden ze sklepów nie pokusił się o integrację z naszym magazynem.

    Przy odrobinie wiedzy programistycznej i naszego API można tego dokonać. Dokumentacja API jest pod linkiem:http://doc.wfirma.pl/

    Posiadamy własną platformę sklepową - Pasejo.pl która jest zintegrowana z wfirmą i darmowa dla naszych klientów. Pasejo oferuje przesyłanie dokumentów sprzedażowych do wFirmy oraz kontrolę stanów magazynowych. Więcej na jej temat na stronie naszej pomocy: http://pomoc.wfirma.pl/-integracja-wfirma-pl-ze-sklepem-internetowym-pasejo-pl

    Pozdrawiam"

    Licze ze tutaj znajde pomoc. Jesli potrzeba to wystapie do home.pl z prosba o zafakturowanie usługi.
     
  7. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Trzeba by było poznać to ich API i porównać ze sklepowym. Na szybko trudno powiedzieć co można z tym zrobić. Na pewno można wysłać dane ze sklepu do innej aplikacji, pytanie czy w odwrotną stronę byłoby to takie proste.
     
  8. e-swiece

    e-swiece Nowicjusz

    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    2
    wszystko podbno opisane jest tutaj http://doc.wfirma.pl/
    ale ja niestety ju zna API sie nie znam - i dlatego szukam gdzies pomocy
     
  9. e-swiece

    e-swiece Nowicjusz

    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    2
    mysle ze wysłac dane ze sklepu - to by wystrczylo; b nie potrzebuje by wfirma komunikowała sie z clickshopem spowrotem. w momencie tworzenia paragu lub faktury - musi powiazac sie z magazynem by odjąc jakis tam produkt. Mam tez same kody i nazwy na sklepach co w magazynie w firma, wiec tylko brakuje mi "łącznika"
     
  10. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Nie obiecuje, ale może znajdę chwilę czasu na popatrzenie w to API.
     
  11. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Program FIS firmy flashcom (nie jest to reklama) sam używam.
    Pełna integracja dwukierunkowa z clickshop bez pośredników poprzez API clickshopa. Automatyczna aktualizacja cen, stanów, pobieranie zamówień. W aplikacji magazyn, faktury, kontrachenci, drukarki, wagi, kasy, programy lojalnościowe, czego dusza zapragnie do sprzedaży.
     
  12. macrins

    macrins Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    1
    Hej, dziękuje za podpowiedź - ja finalnie zautomatyzowałem drukowanie paragonów korzystając z Click Studio i wfmaga - działa bardzo fajnie
     
    Grzesiek lubi to.

Poleć forum znajomym