1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE baner - skalowanie

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika Anka1000, 7 Luty 2017.

  1. Anka1000

    Anka1000 Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    4
    Dzień dobry.

    Dodałam baner przed stopką. Przy pełnym rozmiarze strony wyświetla się prawidłowo. Natomiast na komórce i przy zmianie wielkości ekranu obrazek nie skaluje się poprawnie (zaburzone są proporcje).

    Jak mogę temu zaradzić? Nie znalazłam opcji w panelu dotyczącej rozmiaru baneru.

    https://matrek.pl
    (baner przed stopką na stronie głównej "Oceń produkt - zbierz rabaty")

    Proszę o pomoc
    Anka
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Anka1000 należy usunąć parametry width oraz height z dodanego obrazka baneru. Wtedy obrazek będzie poprawnie skalowany również na urządzeniach mobilnych. W jaki sposób wstawiłaś ten baner? Jeśli uzyskam takie informacje, będe mógł Ci dokładniej podpowiedzieć jak to poprawić.
     
  3. Anka1000

    Anka1000 Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    4
    @Mariusz I tutaj jest problem.
    Obrazek wstawiłam przez opcję w MARKETING/Banery reklamowe i wstaw baner. Tam nie ma opcji wymiarów.
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Sugeruję w takim przypadku usunąć baner dodany w ten sposób i dodać go za pomocą modułów (Konfiguracja -> Wygląd -> Aktywny styl graficzny -> Moduły -> kliknij przycisk "dodaj moduł" -> i następnie w edytorze skorzystaj z funkcji "wstaw obrazek").

    W przyszłości zmienimy te ustawienia w opcji menu: "Marketing / Banery", ale w tej chwili jeszcze nie jest to dostępne.
     
    Anka1000 lubi to.
  5. Anka1000

    Anka1000 Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    4
    @Mariusz zrobiłam nowym sposobem. Działa, dziękuję :)
     
    Mariusz lubi to.

Poleć forum znajomym