1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Banery (Slider) sklep PL i ANG

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika WojciechG, 11 Lipiec 2017.

  1. WojciechG

    WojciechG Praktyk

    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    4
    Witam, mam do was wielką prośbę. Wprowadzamy angielską wersję sklepu i wiadomo, na angielskiej wersji chciałbym mieć inne slidery. Przed wszystkim zadzwoniłem na infolinie home.pl i Pan powiedział mi, że oczywiście nie ma problemu.
    Zmieniam Slider dla angielskiej wersji (upewniam się, że język edytowalny to ang tak jak poradził mi Pan na infolini) i zmienia się też na Polskim :(
    Ponownie zadzwoniłem na infolinię i tym razem bardzo miła Pani powiedziała mi, że się nie da i żebym napisał na forum to może użytkownicy, którzy biegle poruszają sę na platformie coś pomogą.

    Więc piszę... Pomocy ! Jakieś pomysły ?
    adres sklepu: www.sklep.naturalnypermanentny.pl

    Pozdrawiam, Wojciech Gajda
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Zmartwię Cię, tak prosto nie da się tego zrobić jedyna opcja jaką udało mi się ogarnąć to była taka, że obrazki bannera były zawsze takie same, a styl udało mi się zrobić w ten sposób, że dla różnych wersji językowych pokazywał inne napisy na obrazkach, jednak wg mnie jest to za duża modyfikacja.
     
    WojciechG lubi to.
  3. WojciechG

    WojciechG Praktyk

    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    4
    TheL, wielkie dzięki za odpowiedź!

    Nie uważasz, że to troche bez sensu ze stony home.pl ? Moim zdaniem to logiczne, że różne banery powinny być na sklepie Polskim i Angielskim...

    A te 3 małe Banery Pigmenty, Akcesoria, Sprzęt - też nie da się nic zrobić ? Jak nie to masakra jakaś...
     
    Ostatnia modyfikacja: 12 Lipiec 2017
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    niestety z tym jest tak samo z tego co widzę, jakoś szablon nie reaguje na zmiany tylko w danym języku.
     
    WojciechG lubi to.
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @WojciechG dziękuję za wiadomość. Przekazałem informacje z utworzonego przez Ciebie tematu do kierownika produktu. Po analizie, wystawiliśmy sugestie wprowadzenia opcji, które umożliwią dodawanie różnych banerów dla różnych języków (numer zgłoszenia: HOME-326). Na obecnym etapie nie mogę podać żadnych potencjalnych terminów wprowadzenia takiej opcji (jest na to za wcześnie).

    Obecnie w sklepie Click Shop niestety nie jest możliwe dodanie różnych banerów, które będą wyświetlane w zależności od wybranego języka interfejsu.
     
  6. WojciechG

    WojciechG Praktyk

    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    4
    Witam serdecznie. Minęło kilka miesięcy, mogę prosić o info czy jest jakiś postęp w sprawie ?

    Pozdrawiam, Wojtek.
     
  7. JakubW

    JakubW eCommerce Team home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    124
    Docenione treści:
    13
    @WojciechG sugestia została wzięta pod uwagę i planowanym terminem wdrożenia będzie 3 lub 4 kwartał tego roku - czyli szczegółowych informacji na ten temat raczej bym oczekiwał w drugiej połowie roku. Na chwilę obecną - takiej opcji nie ma.
     
    WojciechG lubi to.
  8. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
  9. WojciechG

    WojciechG Praktyk

    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    4
    Dzięki za odpowiedź, do czasu wdrożenia odpowiedniego rozwiązania skorzystam z tej opcji :)
     
  10. JakubW

    JakubW eCommerce Team home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    124
    Docenione treści:
    13
    @WojciechG skoro znamy już przybliżoną datę wprowadzenia nowej funkcjonalności, a kolega @LukaszC zasugerował tymczasowe rozwiązanie, to ustawię temat jako rozwiązany, OK? :)
     
  11. WojciechG

    WojciechG Praktyk

    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    4
    JakubW lubi to.
  12. WojciechG

    WojciechG Praktyk

    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    4
    Witam, nie macie mnie jeszcze z głowy :D
    Mamy końcówkę roku, chciałbym zapytać jak tam prace ?

    Pozdrawiam !
     
  13. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @WojciechG niestety nasi programiści przesuneli wprowadzenie takiej funkcjonalności na późniejszy termin z powodów wdrożenia nowej integracji Allegro.
     
  14. WojciechG

    WojciechG Praktyk

    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    4
    To było do przewidzenia :D
    Czy mamy jakiś przybliżony termin ?
     
  15. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108

Poleć forum znajomym