1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Bestsellery jak do nich linkować?

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika www.regałka.pl, 20 Luty 2016.

  1. www.regałka.pl

    www.regałka.pl Wyjadacz

    Wiadomości:
    91
    Docenione treści:
    4
    Witam,

    Chciałbym dodać na naszej stronie głównej slider "Zobacz nasze bestsellery"
    I aby po kliknięciu klient był przekierowywany do widoku miniaturek wszystkich produktów będących obecnie bestsellerem.
    Jak to zrobić?

    Jedyne co wymyśliłem, to dodanie nowej kategori i ręczne dodanie do poszczególnych produktów dodatkowej kategori "bestseller", ale nie będzie to wtedy dynamiczne.
    Bo jest opcja pokaż nowości lub pokaż promocje, ale pokaż bestsellery już nie znalazłem.

    Czy ktoś potrafi pomóc?
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    widziałem w kilku sklepach właśnie rozwiązanie jakie opisałeś, nie widziałem aby ktoś linkował do czegoś takiego.
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Bestsellery nie posiadają jakby swojej "kategorii" są tylko tagiem dla produktów i nie da się ich wyciągnąć inaczej, niż za pomocą modułu.
    W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem, jakie mi przychodzi do głowy, jest to co napisałeś: nowa kategoria.

    Da Ci to pełną kontrolę nad produktami. Chyba że może agencja ma na to inny patent i wyciągają to z kodu, @gabiec.pl może Ty coś więcej wiesz i możesz pomóc?
     

Poleć forum znajomym