1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

PORADNIK Bezpłatny okres próbny na usługi home.pl

Dyskusja w 'Usługi dodatkowe oraz panel administracyjny' rozpoczęta przez użytkownika Grzesiek, 12 Październik 2015.

 1. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 604
  Docenione treści:
  330
  Dla wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić możliwości naszych usług, ale obawiają się kosztów, przypominam, że w większości przypadków macie możliwość skorzystania z bezpłatnego okresu próbnego.

  Rejestrujcie usługi i ignorujecie płatność. W zamian otrzymujecie Pro Formę z 14 dniowym terminem płatności. Jeśli nie zdecydujecie się jej opłacić, usługa wygasa, jeśli opłacicie, rozpoczynacie rok abonamentu.

  W przypadku usługi Homebackup, funkcjonuje nie 14, a 30 dniowy okres testowy. W tym wypadku Pro Forma będzie wystawiona 7 dni przed końcem ważności. Analogicznie jak wyżej, brak wpłaty jest jednoznaczny z rezygnacją.


  Okres próbny (14 dni) dotyczy następujących usług:
  Okres próbny (30 dni) dotyczy następujących usług:

  Dlaczego wystawiamy Pro Formę w okresie testowym? Najprościej pisząc, aby zautomatyzować proces zakupu. Zasady są jasne, my wystawiamy dokument informacyjny, a więc wiesz czego się spodziewać, ile zapłacisz a do tego w jakiej promocji aktywowałeś usługę. Płacisz kiedy chcesz i jeśli chcesz.

  To ważne, bo 14 dniowy okres prób, nie powoduje usunięcia promocji, nawet jeśli tak kończy się kilka minut po Waszej rejestracji.

  Zapraszam do testowania.
   
  jakubgalinski i Mariusz lubią to.

Poleć forum znajomym