1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Bezużyteczne pole

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Trzy Marchewki, 28 Luty 2018.

  1. Trzy Marchewki

    Trzy Marchewki Użytkownik

    Wiadomości:
    58
    Docenione treści:
    9
    Gdy w sklepie otwieram szczegóły produktu to po lewej stronie przycisku "do koszyka", przed napisem "szt." wyświetlane jest puste pole. Gdy najechałem myszką na to pole to pojawiły się groty strzałek "góra-dół". Postanowiłem sobie nimi poklikać ale nic się nie dzieje. Pole nadal jest puste. W takim razie jest ono bezużyteczne (załączam wycinek sklepu).

    Wycinek1.JPG

    Tak na poważnie. Chyba ktoś wstawił możliwość podawania ilości sztuk tylko nie wyszło. Okno przeglądarki mam na całą szerokość ekranu i nic się w tym polu nie wyświetla, tzn. widać szczątkowe cyfry ale są przysłonięte grotami strzałek.
    W wersji mobilne pole działa prawidłowo ponieważ nie ma strzałek a wartości podaje się poprzez wpisanie cyfry.

    Możecie to jakoś naprawić?
     
  2. JakubW

    JakubW eCommerce Team home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    124
    Docenione treści:
    13
    @Trzy Marchewki podejrzewam, że w edycji zaawansowanej CSS lub plikach .tpl masz wymuszone, aby to okno było zmniejszone, bo na niezmodyfikowanej szacie RWD takie pole wyświetla się jak w załączniku i działa poprawnie - po wpisaniu jakiejś liczby sztuk i dodanie do koszyka poprawnie mi podliczyło zamówienie.
     

    Załączone pliki:

    • koszyk.png
      koszyk.png
      Rozmiar pliku:
      3,9 KB
      Wyświetleń:
      293
  3. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Można to poprawić kod do własny CSS
    Kod:
    #box_productfull input:not([type="file"]) {
    padding-left: 2px;
    }
    
     
    LukaszC lubi to.
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Ustawiam wątek jako rozwiązany, ponieważ kod @papux poprawia funkcjonalność wskazanego pola
     

Poleć forum znajomym