1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

BŁĄD Błąd logowania - logowanie przez nazwe uslugi

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika TheL, 20 Czerwiec 2017.

  1. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Sprawdziłem na 2 usługach i na obu ten sam błąd logowania. Zaznaczam usługi wcześniej rejestrowane.

    bladlogowania.png
     
    Magdalenkaa lubi to.
  2. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    @TheL Czy jako login podajesz adres email czy nazwę usługi?
     
  3. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Nazwę usługi
     
  4. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    @TheL Podaj adres email, który wpisałeś w rejestracji :) Na nowej platformie trochę ułatwiliśmy życie klientom dzięki czemu nie muszą jako loginu wpisywać serwer325325432 tylko swój główny adres email podany przy zakupie ;)

    Na marginesie - w oknie logowania masz "nazwa użytkownika" a nie "nazwa usługi" :)
     
  5. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Ułatwiliście? :D człowiek który zakładał konto n lat temu nie pamięta jakiego maila wpisał :D ja już swoje serwery pamiętałem nazwy :D Muszę zalogować się do starego panelu zobaczyć jaki tam jest mail i wpisać tu :D ale chwila, do jakiej się usługi zaloguję? mam kilka usług na tym samym mailu, a należą do różnych firm :D
     
  6. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    @TheL Beta to obecnie osobna platforma, nie zobaczysz w panelu bety swoich usług dostępnych na home.pl (jeszcze nie ;)). Beta to aktualnie osobny "organizm" więc aby się tam zalogować musisz po prostu zarejestrować za free dowolną usługę na beta.home.pl. Nie zalogujesz się do panelu bety nazwą usługi z panel.home.pl.

    ale chwila, do jakiej się usługi zaloguję? mam kilka usług na tym samym mailu, a należą do różnych firm

    Spokojnie :) Tak jak wspomniałem wyżej - beta jest obecnie osobnym bytem i zalogujesz się do panelu usług zarejestrowanych wyłącznie przez stronę beta.home.pl. Docelowo nie będziesz mógł posiadać jednego adresu email przypisanego do różnych kont. Dla każdego konta będziesz musiał ustawić unikalny identyfikator :)
     
  7. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Ok teraz rozumiem :D życzę powodzenia w rozdzielaniu usług do których podawałem jednego maila :D myślę, że tak jak ja, wiele osób wszystko rejestrowało na jednego maila i będą problemy.
     
  8. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    @TheL Czy zaskoczę Cię pisząc, że mamy w rękawie odpowiedniego asa rozwiązującego ten problem? :D
     
  9. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    a czy zaskoczę Cię, że jest prawie pewne, że będą komplikacje? :)
     
  10. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    @TheL Robimy wszystko, aby takowych nie było :) Mamy kumatych programistów :>
     
  11. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    @Adam odnośnie ostatniej części zdania to nie przesadzajmy :p ale ok, jestem ciekaw jak to wyjdzie :)
     
  12. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    W formularzu logowania dodaliśmy informacje wskazujące, że należy wpisać adres e-mail podczas logowania do panelu.
     

Poleć forum znajomym