1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Błąd w szablonie widoku

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika pavali, 28 Styczeń 2016.

  1. pavali

    pavali Pomocnik

    Wiadomości:
    116
    Docenione treści:
    7
    Błąd w szablonie widoku
    body_head.tpl: 216
    syntax error: unclosed tag \{if} (opened line 209). (Smarty_Compiler.class.php, line 328)


    robiłem facebooka według zaleceń z poradnika i od tego czasu nie działa sklep. tylko wyskauje bład
    Sklep : smaily.pl

    *wczytałem wersję pliku z 6min wczesniej i powróciło tak jak było lecz nie mam fb i nie wiem czy ten kod tam zapisywac..hm
     
    Ostatnia modyfikacja: 28 Styczeń 2016
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    skasowałeś sobie tag zamykający IFa :D zrób wg przepisu jeszcze raz przykładając baczną uwagę na to aby nie skasować istniejących wpisów :D
     
    pavali lubi to.
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Błąd ten oznacza, że w kodzie masz otwarty tag IF, który nie został zamknięty. Najprawdopodobniej usunąłeś sobie podczas wklejania kodu facebooka ten tag i teraz wyświetlany jest błąd. Przywróć plik szablonu do poprzedniej wartości i spróbuj dodać skrypt facebooka jeszcze raz, tak jak napisał @TheL - zwracając baczną uwagę co zaznaczasz podczas wklejania kodu z instrukcji.
     
    pavali lubi to.

Poleć forum znajomym