1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Błędny link strony Clickweb w poście na Facebook

Dyskusja w 'Kreator stron internetowych' rozpoczęta przez użytkownika BeZet, 8 Styczeń 2018.

Przypisane tagi:
 1. BeZet

  BeZet Początkujący

  Wiadomości:
  9
  Docenione treści:
  1
  Witajcie! Mam takie nietypowe pytanie - nie znalazłem odpowiedzi na forum dlatego piszę nowy wątek. Wczoraj pierwszy raz w życiu odpaliłem Clickweb i może gdzieś popełniam błąd.. mianowicie ustawiłem w kreatorze swoją preferowaną domenę, zaznaczyłem opcję przekierowania i ok. Wrzucam post swojego bloga na Facebook i wszystko jest dobrze poza linkiem pod obrazkiem - nie pokazuje adresu WWW w mojej domenie tylko clickwebXXXXX co zrobić aby było dobrze? Z góry dziękuję za odpowiedź.
   
 2. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 660
  Docenione treści:
  333
  Nie spotkałem się z takim pytaniem ani jego rozwiązaniem, wystawiłem zgłoszenie w tej sprawie: QA-50623 Czekamy na odpowiedź. Odezwę się. Niewykluczone jednak że adres pozostanie bez zmian ze względu na mechanizm działania całego kreatora WWW ale daj mi chwilę.
   
 3. BeZet

  BeZet Początkujący

  Wiadomości:
  9
  Docenione treści:
  1
  Dzięki za info ale powiem szczerze, że po zmianie ustawień i odczekaniu 24h link wyświetla się prawidłowo.. W sumie tylko zmieniłem raz jeszcze adres i poszło samoczynnie po upływie wspomnianego czasu.
   
 4. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

  Wiadomości:
  3 087
  Docenione treści:
  302
  W chwili obecnej adres strony powinien wczytywać się poprawnie. Jeżeli widget facebooka "lubię to" był dodany zanim została wybrana preferowana domena, wówczas będzie on pamiętał domyślny adres usługi. W takim wypadku trzeba usunąć wszystkie widgety Facebook ze strony, raz jeszcze dodać widgety i opublikować stronę.

  Następnie należy odczekać max jeden dzień żeby zmiany się odświeżyły. Ewentualnie można sprawdzić jaki adres się zaczytuje za pomocą narzędzia dla developerów, które dostępne jest pod adresem: https://developers.facebook.com/tools/debug/

  Ustawiam temat jako rozwiązany, proszę o weryfikacje.
   
 5. BeZet

  BeZet Początkujący

  Wiadomości:
  9
  Docenione treści:
  1
  Wszystko ok! Dziękuję :)
   
  Mariusz lubi to.

Poleć forum znajomym