1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Blog, wielkość głwnego zdjęcia wpisu

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika doleq, 10 Sierpień 2016.

  1. doleq

    doleq Zawodowiec

    Wiadomości:
    86
    Docenione treści:
    7
    Po dodaniu zdjęcia głównego w wpisie w blogu nie dostosowuje ono swojego wymiaru do szerokości modułu. Czy można ustawić wielkość do jakiej ma się zmniejszyć (co było by chyba najlepszym rozwiązaniem) lub żeby automatycznie kalibrował się do modułu?

    Zrobiłem przykładowy "wpis testowy" http://www.dolejsz.pl/pl/blog
    Po wejściu w/w wpis zdjęcie głównie też rozwala cały układ. http://www.dolejsz.pl/pl/blog/30
     
  2. michalhockey

    michalhockey Opiekun

    Wiadomości:
    174
    Docenione treści:
    44
    @doleq Ustaw szerokość (width) obrazka na 100% jeśli chcesz aby wypełnił cały moduł, a po za tym zmniejszyłbym go przed wgraniem :)
     
  3. doleq

    doleq Zawodowiec

    Wiadomości:
    86
    Docenione treści:
    7
    Nie chce mi się tracić czasu by zmieniać każdego zdjecia rozmiar jak muszę ich wstawić ok 40 postów. Po drugie w zdjeciu głównym posta nie ma możliwości ustawienia jego szerokośći (width)
     

    Załączone pliki:

  4. flex

    flex Użytkownik

    Wiadomości:
    55
    Docenione treści:
    62
    Wstaw w zarządzaniu twoim style graficznym na zakładce "Własny styl graficzny" taki kawałek kodu CSS.

    Kod:
    .article_image{
      max-width: 100%;
    }
    
    To powinno rozwiązać problem w każdym wpisie.
     
    casar i Mariusz lubią to.
  5. Olaf

    Olaf Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Proszę o pomoc.
    Dodałem ten kod no i nadal mam zdjęcia na calą szerokość strony (moduł bloga na stronia głównej jest na całą szerokość).
    Może jeszcze jakaś rada?
     
  6. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Prawdopodobnie w modułach nie masz ustawione na stronie głównej boczny tabel dlatego wpisy z bloga są rozciągane na całą szerokość ekranu.
     

Poleć forum znajomym