1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

BŁĄD Brak id subskrypcji w rejestrze zdarzeń w zdarzeniu o wniosku o anulowanie

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika kcieslak, 26 Czerwiec 2017.

  1. kcieslak

    kcieslak Artysta

    Wiadomości:
    278
    Docenione treści:
    67
    Tak jak w temacie. Zamiast tego jest __sub_id__ (chyba ktoś zapomniał podstawić zmienną)
    74.jpg
    Przy okazji jest to na razie jedyne zdarzenie które w tytule na końcu ma kropkę.
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Dziękuję za wiadomość. Informacje o wskazanym błędzie w rejestrze zadań oraz o braku kropki kończącej zdania zostało przesłane do naszego zespołu (numer zgłoszenia: QABETA-483).
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Wskazany błąd został poprawiony. Czekamy tylko na wprowadzenie zmian na produkcję. Pewnie nastąpi to w ciągu kilku najbliższych dni.
     
  4. kcieslak

    kcieslak Artysta

    Wiadomości:
    278
    Docenione treści:
    67
    Zauważyłem, że błąd został poprawiony ale nie do końca (powiadomienia po prawej):
    74b.jpg
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Dziękuję za wiadomość. Ponownie otworzyłem zgłoszenie QABETA-483 i dodałem wskazane dodatkowe informacje.

    edit: napiszę enigmatycznie, że czekamy jeszcze na restart. Po restarcie wskazany placeholder powinien poprawnie się podstawiać.
    [​IMG]
     

Poleć forum znajomym