1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Hosting Brak miejsca na serwerze

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Karwasz, 1 Wrzesień 2017.

  1. Karwasz

    Karwasz Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Hosting Start ma niby pojemność 50 GB. Po wrzuceniu 10 GB otrzymuję komunikat "Disk quota exceeded".
     
  2. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    @Karwasz Mam podejrzenia dlaczego tak się dzieje, ale potrzebuję jeszcze nazwy Twojej usługi (w formacie serwer123456).
     
  3. Karwasz

    Karwasz Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Myślałem, że administracja widzi ukryte pole z adresem serwera konieczne przy rejestracji.
    Adres wysłałem na PW.
     
  4. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    @Karwasz Dziękuję za nazwę w wiadomości prywatnej. Sytuacja dotyczy powierzchni przeznaczonej na pliki strony WWW - obecnie masz ustawione 10 GB. W ramach hostingu masz faktycznie 50 GB, ale jest to całkowita pojemność serwera (a serwer to również poczta stąd podział między pocztą a www). W chwili obecnej trwają już szlify nad dodaniem suwaka, dzięki któremu będziesz mógł zwiększyć powierzchnie na pliki WWW.
     
  5. Karwasz

    Karwasz Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Rozumiem. Trochę szkoda marnować 80% pojemności serwera na pocztę, z której się nie korzysta ;)

    W sekcji Usługi WWW w panelu klienta przydałoby się dodać w takim razie jeszcze diagram zajętości Serwera WWW. Wtedy nie ma mowy o pomyłce.
     
  6. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    @Karwasz Niedługo w tej kwestii wprowadzimy kilka fajnych zmian na plus :)
     
    Karwasz lubi to.

Poleć forum znajomym