1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Brak mozliwosci edycji czegokolwiek :X

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika yankes, 30 Wrzesień 2016.

  1. yankes

    yankes Artysta

    Wiadomości:
    279
    Docenione treści:
    15
    Dzisiaj wprowadzalem sporo poprawek no i tak se poprawilem sklep ze jak chce zmodyfikowac jakas ramke wogole nie reaguja ;/
    jakies pomysly? ;/ dodam ze niemam kopi zapasowej ;s
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    udało Ci się do tej pory już to rozwiązać? Jeśli nie, to sugeruję przesłać zgłoszenie przez formularz kontaktowy: https://home.pl/formularz-kontaktowy

    Twoja wiadomość zostanie przypisana do specjalisty od sklepów internetowych, który ma szersze pole działania przy takich sytuacjach - postara się coś zaradzić.
     
  3. vooxie

    vooxie Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    4
    Może wystarczy wyczyścić cache?

    Konfiguracja -> Administracja, system -> Pamięć cache

    Zaznacz pliki skórek i wyczyść. Powinno pomóc, jak nie to kontakt z home.pl pozostaje.
     
    Mariusz lubi to.
  4. yankes

    yankes Artysta

    Wiadomości:
    279
    Docenione treści:
    15
    wiem jedno, mam przekopiowany 3x to samo we wlasnym stylu css, problem w tym ze gdy usuwam dublujace sie wartosci strona nie wraca do normy :D zaraz sie jeszcze bede bawil
     
  5. vooxie

    vooxie Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    4
    Tak, jakiś jest problem z edytorem stylu. Jak się na nim pracuje i czasem jak się postawi gdzieś kursor, to nie wiedzieć czemu wkleja się jakiś kawałek skopiowanego kodu, którego się wcale nie kopiowało. Od jakiegoś czasu tak się dzieje i nie wiem dlaczego. Jak widzę, że mi kursor przeskakuje to ciskam ctrl+z, żeby cofnąć i jest ok, ale to upierdliwe.
     
  6. yankes

    yankes Artysta

    Wiadomości:
    279
    Docenione treści:
    15
    tak, tylko gorzej jak cos sie zmieni i np neta wywali i juz nie zrobisz ctrl+z :)
     

Poleć forum znajomym