1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Brak możliwości skalowania obrazka w opisie produktu

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Adriano, 28 Grudzień 2017.

  1. Adriano

    Adriano Użytkownik

    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    6
    Witam,

    mam pytanie czy to celowe działanie czy coś u mnie się podziało ?
    Nie mam możliwości skalowania obrazka w opisie produktu, kiedyś były tu
    [​IMG]
    pola w których można było podać wymiar, teraz nie działa nawet ręczne skalowanie bo obrazek wraca do pierwotnego rozmiaru.Pamięć cache czyściłem nic to nie dało.
    Proszę o pomoc/informacje.
    Dziękuję.
     
  2. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Aktualizacja 1.8.16

    Usprawniono dodawanie zdjęć do opisów w sklepie, aby nie osadzać rozmiarów zdjęcia w kodzie HTML, co pozwala na jego skalowanie (skórka RWD)

    Też mnie to denerwuje. Musisz teraz wrzucić zdjęcia w gotowym rozmiarze w innym wypadku wszystko zostanie przeskalowane w RWD.
    Zrobiono z nas niezdary. jak nam zabiorą edycję kodu to dopiero będzie problem. Teraz nawet w html nie można wstawić znacznika skalowania.

    Porażka
     
    Ostatnia modyfikacja: 28 Grudzień 2017
  3. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @Adriano @papux zostało to już zgłoszone do naszego działu rozwoju aplikacji, aby zostało to poprawione.
    Podaję numer zgłoszenia: ECOM-562
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Niestety nie udało się nam dodać poprawki do najbliższej aktualizacji, pojawi się ona w następnej.
     
  5. PiotrekZ

    PiotrekZ eCommerce Team Moderator forum

    Wiadomości:
    149
    Docenione treści:
    8
    Niedogodność została poprawiona, temat oznaczam jako rozwiązany.
     

Poleć forum znajomym