1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Brak powiadomienia o przekroczeniu miejsca w skrzynce

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika kcieslak, 25 Czerwiec 2017.

  1. kcieslak

    kcieslak Artysta

    Wiadomości:
    278
    Docenione treści:
    67
    Przy testach udało mi się przekroczyć pojemność skrzynki a użytkownik ten nie dostał żadnego powiadomienia o tym.
    49.jpg
     
  2. kcieslak

    kcieslak Artysta

    Wiadomości:
    278
    Docenione treści:
    67
    Jednak dostałem powiadomienie ale godzinę po przekroczeniu.
     
  3. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    @kcieslak to odwieczny problem w Home.pl.
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Powiadomienia wysyłane są w interwale co jakiś czas, stąd i opóźnienia. Jeśli pamięć mnie nie myli w home.pl była to po prostu godzina nocna (oczywiście skonsultuję to jeszcze dla przypomnienia).
     
  5. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    dokładnie tak. Już kiedyś o tym rozmawialiśmy.
    Dobrze by było by z nowa jakością pojawiły się też nowe standardy.
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Sprawdzę możliwość przyśpieszenia wysyłki powiadomień odnośnie przekroczenia pojemności. Numer sprawy: QABETA-492.

    [​IMG]
     
  7. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Sytuacja wygląda następująco: trzy razy dziennie sprawdzamy i wysyłamy powiadomienie o pozostałej małej pojemności (mniej niż 20mb). Zmieniamy się na lepsze i teraz będziemy to sprawdzać co trzy godziny zamiast trzy razy dziennie :).
     
    LorK i casar lubią to.
  8. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    @Mariusz a czy można ustawić serwer pocztowy tak by w przypadku przepełnienia skrzynki, w czasie odsyłania wiadomości do nadawcy, wysyłał też na konto główne danego serwera?
    Albo powiadomienia, gdy pasek przechodzi z zielonego na żółty, oraz z żółtego na czerwony, były też wysyłane na konto główne serwera? Użytkownicy zwykle ignorują takie wiadomości, które generuje automat.
     
  9. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Trafne spostrzeżenie, otworzyłem ponownie zgłoszenie i wysłałem zapytanie do naszego zespołu.
     
  10. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Pomysł został przekazany do analizy. Wysyłka maila dla każdego takiego zdarzenia może spowodować zwiększenie liczby takich automatycznych powiadomień, dlatego najprawdopodobniej będzie to jakoś ograniczone. Sugestia bardzo nam się spodobała i będziemy nad nią pracować :).
     

Poleć forum znajomym