1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Brak produktu głównego w powiązanych

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika mmaasszz, 21 Grudzień 2016.

  1. mmaasszz

    mmaasszz Bywalec

    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Mam prośbę do home.pl, aby produkt do którego "dodajemy" produkty powiązane, również można było w powiązanych umieścić.

    Hipotetyczny przykład:

    Mamy w sklepie model zmywarki do naczyń. Klient ogląda cenę, zdjęcia, schodzi niżej, czyta długi opis, a pod opisem ma produkty powiązane (np. tabletki do zmywarki oraz sól).

    I teraz, gdy jest zdecydowany kupić tę zmywarkę, musi wrócić na początek produktu, kliknąć DO KOSZYKA. Gdyby chciał dołożyć jeszcze potem te tabletki i sól, ponownie musi zjechać pod opis do powiązanych i kliknąć te produkty do koszyka.

    Wnioskuję o możliwość dodania głównego produkty do powiązanych. Wtedy pod opisem w "powiązanych" (które można by nazwać sobie np. "kup w zestawie") można by powielić tę przykładową zmywarkę, gdzie pod nią byłyby od razu dodatkowe produkty. I klient ma wszystko pod ręką, nie musi wracać góra i dół tylko klika DO KOSZYKA wszystko obok siebie.

    Aktualnie powiązane tak nie działają, jeśli mamy produkt A, to w powiązanych możemy dodać tylko B lub C - A nie jest dostępne w zakładce "powiązane".

    To jest bardzo ważna poprawka, która ma bezpośrednio wpływ na sprzedaż i obroty sklepów na ClickShopie.

    Pozdrawiam
    MT
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @mmaasszz rozumiem, FEEDBACK-1005
    Uzupełniłem Twoją sugestię też o system tworzenia zestawów, np. jesli oglądasz pralkę, to możesz kupić pralkę lub cały zestaw np. z tabletkami, wężami itp.
     
  3. mmaasszz

    mmaasszz Bywalec

    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    OK - dzięki. Gdyby to udało się wprowadzić, to odpada druga sprawa, z którą się borykamy w naszym sklepie, a o której też pisałem ostatnio na forum - drugi przycisk DO KOSZYKA.
     

Poleć forum znajomym