1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Cena specjalna

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika abc1, 8 Listopad 2018.

 1. abc1

  abc1 Użytkownik

  Wiadomości:
  58
  Docenione treści:
  3
  Chciałbym wykorzystać pole ceny specjalnej ("price_special") aby zbiorczo móc aktywować produktom niższe ceny.
  Na przykład - dodałem specjalne ceny na wszystkie produkty i teraz chciałbym, aby przez określony czas na całym sklepie dla dokonanych zakupów obowiązywały te niższe ceny.
  Niestety nie widzę sposobu, by na określony czas zbiorczo wszystkim produktom obniżyć ceny i tą obniżoną wyświetlać obok starej. Opcja "Promocje" wymaga, żebym ręcznie wchodził w każdy produkt, ustalał cenę i okres, a w przypadku "ceny specjalnej" lub "ceny hurtowej 1" mogę po prostu dokonać zbiorczej edycji cen np. na podstawie importu i to czego mi brakuje to możliwość zaznaczenia, by w całym sklepie przez dany czas obowiązywały ceny hurtowe lub specjalne.
   
 2. LukaszC

  LukaszC eCommerce Team home.pl

  Wiadomości:
  973
  Docenione treści:
  108
  @abc1 przez plik csv tego nie zrobisz jedynie przez API, natomiast z poziomu zaplecza sklepu internetowego możesz wykorzystać przycisk akcji. Działa to na zasadzie zaznaczenia interesujących produktów w miejscu Asortyment->Produkty i z listy akcji wybieramy promocja wybieramy datę promocji oraz ustawiamy np. -10% i zapisujemy.
   

Poleć forum znajomym