1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

cena - ZAPYTAJ O CENĘ

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika akgeo, 30 Wrzesień 2015.

 1. akgeo

  akgeo Nowy użytkownik

  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  0
  Mam problem, aby wprowadzić tekst informacyjny, zaproszenie do kontaktu (np. ZAPYTAJ O CENĘ), zamiast otwartej ceny za wprowadzany towar na sklepie Click Shop Premium. Może administrator coś z tym zrobi? A może jest jakiś trick?
   
 2. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 606
  Docenione treści:
  330
  Sklep ma za zadanie sprzedawać, a więc ceny będą widoczne zawsze. Można oczywiście próbować je ukryć całkowicie, np. edytując CSS i blokując wyświetlanie cen. W ten sposób na karcie produktu zostanie aktywny tylko przycisk np. zapytaj o produkt.

  Można też ustawić w Konfiguracji --> Klienci --> Rejestracja, zaznaczyć opcję ceny widoczne tylko dla zalogowanych.

  Jeśli przewidujesz sprzedaż hurtową, można by po prostu wkleić np. w opis produktu informację w formie banera, zakup hurtowy? Zapytaj o produkt.
  Zaraz przekażę ten temat do kierownika produktu, z ciekawości czy jakieś zmiany są przewidywane.
   
 3. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 088
  Docenione treści:
  302
  W naszej pomocy pod tym adresem jest opublikowana instrukcja jak włączyć opcję zapytaj o produkt na karcie produktu. Natomiast pod tym adresem opublikowana jest instrukcja jak ukryć ceny netto w całym sklepie. Analogicznym sposobem będziesz mógł również ukryć ceny brutto.

  Idealnego rozwiązania, które pozwoli na to, czego potrzebujesz, niestety nie ma. Przeanalizuj to co napisaliśmy razem z Grześkiem powyżej i samemu wybierz w jaki sposób chciałbyś to rozwiązać.
   

Poleć forum znajomym