1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Cennik dostaw Allegro

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika chorg, 12 Luty 2019.

  1. chorg

    chorg Bystrzak

    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    9
    Cześć, uaktualniałem ostatnio cennik dostaw na Allegro (doszły nowe formy dostawy). W sklepie mam około 20 szablonów do wystawiania aukcji. Czy jest jakiś sposób, żeby nie przeklepywać do każdego szablonu ręcznie cen dostaw. Albo mi się wydawało, albo kiedyś było, że w szablonie można było wybrać cennik dostawy z Allegro?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @LukaszC czy możecie z zespołem rzucić okiem na to pytanie?

    @chorg tematem zajmie się zespół eCommerce. Daj nam chwilę.
     
  3. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @chorg w nowej integracji z Allegro jest już dostęp do cennika Allegro, czyli jak nie zostały wprowadzone żadne ręczne zmiany w profilach co do cen to system z automaty zaciągnie informacje o zmianie cen.
     
  4. chorg

    chorg Bystrzak

    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    9
    @LukaszC wygląda na to, że u mnie aktualizacja się odbyła, ale nie widzę żadnej różnicy w integracji z Allegro. Nadal muszę podać w profilu koszty dostawy, bez tego go nie zapisze. Nie widzę nigdzie opcji wyboru odpowiedniego cennika Allegro.
     
  5. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @chorg prześlij zapytanie przez formularz kontaktowy do naszego zespołu lub zadzwoń na naszą infolinię 504 502 500 numer wewnętrzny 3.
    Dokładnie sprawdzimy wówczas dlaczego cenniki dostawy nie pobrały się poprawnie.
     

Poleć forum znajomym