1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE centrum wymiany danych>zamówienia - ustawienia domyślne

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika m4ti777, 17 Sierpień 2016.

  1. m4ti777

    m4ti777 Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry,
    dzisiaj miałem w planach integrację platformy kurierskiej z clickshopem i zamiast stworzyć nowy profil edytowałem aktualny. Jak mogę przywrócić wszystkie frazy z kategorii zamówienia?
    Druga sprawa, mam ustawiony nr konta bankowego a gdy klient dokona zakupu i wybierze zwykł przelew (bez rejestracji konta)to nr konta pokazuje się jedynie na zakończeniu zamówienia. W mailu co przychodzi do klienta po zakupie nie ma takiej informacji. Jak to zmienić?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    odpowiedź znajdziesz w w/w artykule, ogólną, ale sama konfiguracja numeru rachunku możliwa jest na kilka sposobów w zależności od potrzeb:
    Konfiguracja --> Sprzedaż -->Faktury to jest główna lokalizacja dla np. dokumentów księgowych
    Konfiguracja --> Sprzedaż -->Płatności to są indywidualne opcje dla poszczególnych płatności i w tej samej lokalizacji znajdują się pola: Komunikat po złożeniu zamówienia i Komunikat e-mail, które interesują Ciebie najbardziej. Treści tych komunikatów wyświetlane są kolejno w ostatnim kroku zamówienia oraz w wiadomości e-mail (znacznik do wstawienia w treści).

    Oczywiście można numer podać tez w innych miejscach jak jego sztywne wpisanie w treść wiadomości e-mail (Zawartość --> Wiadomości e-mail) czy w kolejnych, innych niż ostatni, krokach zamówienia.
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
  4. m4ti777

    m4ti777 Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Już wszystko gra, wielkie dzięki!
     

Poleć forum znajomym