1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Click Shop - Jaki program magazynowy, proszę o pomoc :(

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika stachurski12, 25 Sierpień 2017.

  1. stachurski12

    stachurski12 Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    2
    Witam
    Od ponad roku prowadzę sklep internetowy na click shopie.
    Posiadam również sklep stacjonarny.
    Korzystam z jednego programu magazynowego do obsługi sklepu internetowego i stacjonarnego. Napotykam dość dużo problemów a o to największy z nich :
    Sprzedaję rowery.
    Jeden model roweru dajmy na to ROWER1 ma kilka rozmiarów do wyboru.
    Korzystam z subiekta gt gdzie nie mogę dodać produktu ROWER1 i dopisać do niego różne rozmiary do wyboru. Sytuacja wygląda tak, że jeśli do ROWERU1 mam do wyboru 5 rozmiarów, to w subiekcie gt mam niestety 5 różnych pozycji zamiast 1. W sklepie internetowym również wyświetla mi się 5 pozycji...cholernie czasochłonna sprawa z każdego poziomu.
    Pomiędzy Click Shop a Subiekt GT działa oczywiście słaba aplikacja, która przerzuca stany magazynowe itp.

    Chciałbym ułatwić sobie pracę - znalezć taki program magazynowy, który obsłuży mi warianty/rozmiary jednego produktu np ROWER1, który bezpośrednio lub przez jakąś apkę wyśle mi ładnie ten towar do click shopa :)

    Czego wymagam ? Abym w programie magazynowym stworzył produkt ROWER1 i do niego dopisał dwa zdjęcia koloru roweru, i po trzy lub cztery rozmiary ram do wyboru. Całość ma tworzyć jedną pozycję, do każdego koloru i rozmiaru dopisany będzie inny kod kreskowy ( do sciągania towarów sprzedanych w sklepie stacjonarnym )

    Dalej jakaś aplikacja ma przerzucić mi to wszystko ładnie do click shopa.

    Jakaś synchronizacja danych co 15-30minut ( stan magazynowy, pobieranie zamówień ze sklepu i sciąganie ich z magazynu automatycznie )

    Widziałem wiele sklepów na click shopie które jak widzę mają takie rozwiązanie ( do wyboru kolor, rozmiar itp )
    Moje oprogramowanie niestety mi na to nie pozwala.

    Wiem, że wiąże się to ze stworzeniem listy magazynowej w programie od nowa, ale jeżeli w przyszłości ma być łatwiej - zrobię wszystko.

    Z jakich rozwiązań/programów korzystacie ?

    Liczę na pomoc.
    Pozdrawiam serdecznie
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    http://www.e-mo.com.pl/ polecaliśmy i polecamy, jako jedne ze sprawdzonych rozwiązań. W zasadzie to polecają je nasi Klienci, którzy przy okazji rozmów wskazują zazwyczaj to oprogramowanie. Masz możliwość skorzystania z 30 dniowej wersji testowej więc skoro "radzisz sobie" z obsługą Subiekta i innych aplikacji niezbędnych do integracji, powinieneś bez problemu poradzić sobie z konfiguracją tego rozwiązania. Oczywiście polecam wcześniej zrobić eksport bazy produktów do CSV.
     

Poleć forum znajomym