1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Click web - przypisanie domeny do stworzonej strony w kreatorze

Dyskusja w 'Kreator stron internetowych' rozpoczęta przez użytkownika magda13085, 28 Wrzesień 2015.

  1. magda13085

    magda13085 Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    Mam pytanie odnośnie stworzenia strony click web mam już na home.pl utworzoną stronę internetową chciałam ją tylko edytować w click web jak to zrobić?
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Pytanie, czy stronę masz zrobioną w clickweb? Czy może jest to strona zrobiona w inny sposób?
     
  3. magda13085

    magda13085 Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Robił ją brat koleżanki, w inny sposób nie w clickweb.
     
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Z tego co wiem clickweb jest narzędziem wyłącznie do edycji stron w nim utworzonych, nie jest to typowy program do edycji.
    Podaj adres strony może coś wymyślimy :)
     
  5. magda13085

    magda13085 Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
  6. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Strona w czystym htmlu. Bez problemu zbudujesz ładniejszą w clickwebie.
    Jeśli jednak zależy Ci na jej edycji w takiej postaci jak jest teraz możesz to zrobić używając nawet zwykłego worda i programu do łączenia z FTP.
     
  7. magda13085

    magda13085 Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    własnie jestem w trakcie robienia nowej w clckweb , ale chciałabym aby na tą stronę też wchodzić www.tree-stol.pl
     
  8. magda13085

    magda13085 Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
  9. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    jeśli już zrobisz gotową stronę to następnie musisz przekierować domenę tree-stol.pl na nowy serwer na którym jest uruchomiona nowa strona.
    Robisz to logując się do panelu domeny.
    Gdzie masz wykupioną domenę?
     
  10. magda13085

    magda13085 Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    wszystko mam na serwerze home
     
  11. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    ok to wchodzisz do panelu domeny, http://panel.home.pl jako użytkownik podajesz domenę
    klikasz usługi, wybierasz swoją domenę klikasz konfiguracja usługi, a następnie konfiguruj, po czym wybierasz Przypisz domenę do usługi w home.pl i wpisujesz dane serwera z clickwebem, jeśli strona jest w głównym katalogu serwera, a przypuszczam, że tak jest klikasz tylko Zapisz.
    Oczywiście musisz na tym serwerze skonfigurować również pocztę w tej domenie.
     
  12. magda13085

    magda13085 Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    jak skończę stronę to zgłoszę się do pana o pomoc w poprawnym ustawieniu tej strony
     
  13. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Zapraszam na priv :) chętnie pomogę :)
     
  14. magda13085

    magda13085 Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Dzięki zgłoszę się na pewno.
     
  15. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @magda13085 w celu połączenia domeny internetowej ze stroną WWW utworzoną w kreatorze, należy przypisać wybraną domenę do odpowiedniej usługi Click Web. Nie musisz konfigurować dodatkowych ustawień domeny (np. przekierowania, rekordy). Strona WWW, po przypisaniu domeny do usługi Click Web, będzie wyświetlana pod adresem Twojej domeny.
    • Kliknij tutaj, aby sprawdzić jak przypisać domenę opłacaną (zarejestrowaną) w home.pl.
    Podczas przypisywania domeny podaj nazwę Twojej usługi Click Web (np. clickweb123456) i hasło dostępu (czyli to samo hasło, które podajesz podczas logowania się do kreatora Click Web). Po zapisaniu zmian, wybrana domena zostanie skierowana na stronę opublikowaną w kreatorze Click Web.
     
  16. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Czyli dokładnie jest tak jak napisałem :)
     

Poleć forum znajomym