1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Clickshop i sklep na Facebooku

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika abc1, 15 Maj 2018.

  1. abc1

    abc1 Użytkownik

    Wiadomości:
    58
    Docenione treści:
    4
    Mój fanpage ma utworzony sklep na Facebooku, jednak w panelu na clickshopie mimo że fanpage został wykryty, to nie odnajduje się informacja o posiadaniu aktywnej funkcji sklepu. Proszę o pomoc.
     
    Ostatnia modyfikacja: 15 Maj 2018
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @abc1 chodzi Tobie o niewyświetlanie się modułu lubię to na stronie głównej sklepu internetowego ?, jeżeli tak to przesyłam link do strony internetowej w której możesz uzyskać odpowiednie ID, które podajemy do konfiguracji modułu. Wprowadzona wartość do ID jest niepoprawna.
    https://findmyfbid.com
     
  3. abc1

    abc1 Użytkownik

    Wiadomości:
    58
    Docenione treści:
    4
    Chodzi mi o integrację sklepu clickshop ze sklepem facebook.
    Na stronie /admin/plugin/execute/plugin/AppStore-Page/act/page/link/2
    mam krok 1 - moje konto na fb, krok 2 - wykrywa mój fanpage, ale już krok 3 - nie wykrywa sklepu na facebooku i nie mogę dokonać integracji.
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    aplikacja "sklep na facebooku" działa trochę inaczej, jeżeli spełniasz wymogi FB, czyli min 2tys lików możesz dzięki tej aplikacji przenieść produkty ze sklepu internetowego na fanpage bez konieczności dodawania osobno ich do sklepu po stronie facebook.
     
  5. abc1

    abc1 Użytkownik

    Wiadomości:
    58
    Docenione treści:
    4
    Ale ja już mam utworzoną aplikację sklepu po stronie facebooka, do którego obecnie muszę ręcznie wprowadzać produkty. Stąd moje zainteresowanie integracją z clickshopem.
     
  6. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @abc1 z tego co udało mi się podejrzeć na twojej stronie (po kodzie ID Facebook). Twoja strona nie ma wymaganych przez FB ilości lików, więc aplikacja jest zablokowana. W przypadku spełniania wymogów facebooka aplikacja nie łączy się z modułem sklep na fanpage'u tylko generuje osobną "ramkę" z twoimi produktami.
     
  7. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @abc1 ustawiam wątek za rozwiązany, niestety w twoim przypadku aplikacji nie zadziała.
     
  8. abc1

    abc1 Użytkownik

    Wiadomości:
    58
    Docenione treści:
    4

Poleć forum znajomym