1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Co kliknąć by anulować...?

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika LorK, 3 Wrzesień 2017.

  1. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Wybieram opłać zamówienie, ale w widoku zamówień klikam Anuluj zamówienie i teraz nie wiem co mam kliknąć.
    Pytanie jest czy "czy chcesz anulować?" Czy Anuluj będzie miało skutek "tak, anuluj to zamówienie" czy raczej "o kurcze pomyliłem się - anuluj to co zrobiłem"? Jak mam powrócić do poprzedniego widoku? Przyciskiem Zamknij, które ma zamykać to okno czy zamykać zamówienie? A może Anuluj, który anuluje zamówienie czy tylko nieumyślne kliknięcie przycisku?

    upload_2017-9-3_10-8-56.png

    PS. sorki, że marudzę ale dopiero co wstałem ;)
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Dziękuję za wiadomość. Wskazana w tym temacie sugestia została przekazana do naszego zespołu (numer zgłoszenia: QABETA-927).

    [​IMG]
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Opcja Anuluj oznacza anulowanie tego zamówienia (czyli potwierdzenie zainicjowanej operacji). Natomiast opcja Zamknij oznacza brak potwierdzenia operacji, czyli anulowanie operacji, która została zainicjowania. Nie będziemy tego zmieniać.
     
  4. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Skoro tylko ja mam z tym problem to faktycznie, nie ma po co tego zmieniać ;)

    EDIT: czemu w innych "okienkach" jest np. Wyślij i Anuluj a tutaj opcję "Anuluj" zastępuje "Zamknij"? No wiem, że musiałyby być dwa przyciski Anuluj (o różnym znaczeniu) obok siebie... ale to chyba jest brak konsekwencji w projekcie.
     

Poleć forum znajomym