1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc cp.home.pl muli jak złe

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika macfanpl, 28 Czerwiec 2019.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. macfanpl

    macfanpl Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    cp.home.pl muli jak złe. Nie da się NIC zrobić. Ciągle kręci się dwustrzałkowe kółko, strony są rapowane CSS.

    Kiedy będzie można zalogować się do działającego CP? Zapłaciłem za nieużywalne coś. Niedługo będę sądownie ubiegał się o zwrot kasy gdyż nie mogę prowadzić biznesu z uwagi na niemożność zmian chociażby rekordów domeny.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi ze względu na okres urlopowy. Pozwoliłem sobie sprawdzić Twoją uwagę uwzględniając mniej więcej okres końca czerwca i trudno mi jednoznacznie wskazać co może być przyczyną takiego stanu rzeczy. Faktycznie panel administracyjny cały czas przechodzi aktualizacje, co mogło jednorazowo wpłynąć na prędkość jego działania, jednak w codziennym użytkowaniu nie stwierdzam problemów z jego płynnością. Niektóre operacje wymagają chwili czasu na połączenie z bazami danych , jednak jest to czas procesowy który jedynie autorzy oprogramowania panelu (Odina) mogą próbować optymalizować. Sugeruję w przyszłości niezwłoczny kontakt telefoniczny po stwierdzeniu niedogodności w działaniu Panelu, dzięki temu będziemy mogli na żywo zweryfikować problem i szukać jego odpowiedzi.

    Panel działa poprawnie, temat zamykam, zapraszam do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć forum znajomym